Oryginalne życzenia na Walentynki dla dziewczyny

Życzenia na Walentynki w Dniu Świętego Walentego to wręcz obowiązkowy element. To miły gest i wyraz pamięci o ukochanej osobie, więc nie warto lekceważyć tego zwyczaju. Wielu mężczyzn popełnia jednak błąd – składane przez nich życzenia są każdego roku mocno do siebie podobne lub co gorsze kopiują gotowe życzenia, bez zwracania uwagi na imię czy upodobania swojej dziewczyny, narzeczonej lub żony. Oryginalność jest bardzo ważna i dobrze świadczy o mężczyźnie. 

Równie ważne jest to, aby ten dzień spędzić w miły i niebanalny sposób. Twoja partnerka nie będzie zadowolona, jeśli przez kilka lat pod rząd będziesz zabierał ją na kolację, wręczał róże i biżuterię. Dobrym pomysłem jest zadbanie o ciekawe spędzenie czasu i złożenie życzeń walentynkowych w romantycznej atmosferze. 

Szukasz pomysłów na Walentynki DIY? Ten dzień można miło spędzić na wiele sposobów:

  1. Wspólne wyjście na lodowisko. Zamiast przy stoliku w restauracji i w otoczeniu dziesiątek par, złóż życzenia na walentynki na lodowisku! To ciekawy wybór nawet wtedy, kiedy nie potraficie dobrze jeździć na łyżwach - z pewnością będzie towarzyszyć wam wiele śmiechu. 
  2. Wieczór z gorącą czekoladą. Zaskocz swoją ukochaną i spędźcie ten wieczór degustując gorącą czekoladę w różnych wydaniach. Przygotowanie domowej gorącej czekolady nie jest trudne, możesz zaserwować białą, deserową i mleczną z wieloma dodatkami. Nie zapomnijcie o tym, że czekolada to też naturalny afrodyzjak!
  3. Wspólny masaż. Wyjście razem na relaksujący masaż, na przykład tajski, to dobry wybór. Dzięki temu będziecie mogli się wspólnie zrelaksować, odpocząć od codziennych stresów i obowiązków. To doskonały wybór także dla młodych mam, które nie mają na co dzień problemy z wygospodarowaniem czasu dla samych siebie. 
  4. Degustacja trunków. Małe browary lub winnice organizują wieczory na degustację trunków, warto się na taką imprezę wybrać z ukochaną! To świetna okazja do tego, aby wspólnie spróbować czegoś nowego i dobrze się bawić.

Bez znaczenia na to, w jaki sposób finalnie spędzicie Walentynki, nie zapomnij o złożeniu życzeń! W końcu to wasza miłość i wspólne spędzanie czasu jest tutaj najważniejsze i liczy się bardziej od wszystkich prezentów i niespodzianek.

Romantyczne życzenia na walentynki dla dziewczyny

Życzenia na Walentynki powinny być dopasowane do preferencji i osobowości kobiety. Nie zapominajmy jednak o tym, że każdy ma w sobie pierwiastek romantyczności, nawet jeśli na co dzień się do tego nie przyznaje. Nawet jeśli twoja ukochana mówi, że Walentynki jej nie obchodzą i nie jest zainteresowania życzeniami, to zrobienie romantycznej niespodzianki na pewno ją miło zaskoczy! 

Nawet pozornie banalne sytuacje mogą stać się okazją do tego, aby złożyć romantyczne życzenia walentynkowe. Miłe gesty z pewnością zostaną docenione, a twoja kobieta długo nie wyjdzie z podziwu. 

Najpiękniejsze życzenia na Walentynki dla dziewczyny

Co robić w Walentynki, jeśli nie masz pomysłów na udane życzenia? Napisanie życzeń na Walentynki prosto od serca nie jest łatwe – pewne myśli trudno przelać na papier! Napisanie życzeń walentynkowych staje się więc nie lada wyzwanie. Jeśli data 14 lutego coraz bardziej się zbliża, a nie masz pomysłu na to, jak w oryginalny i elegancki sposób złożyć życzenia - mamy dla ciebie gotowe rozwiązania, które pomogą wyrazić uczucia. 

Przygotowane życzenia to klasyczna propozycja dla każdego, kto chce być przy składaniu życzeń elegancki, a jednocześnie chce wyrazić wszystkie swoje uczucia. Możesz je zanotować lub wyrecytować swojej ukochanej, aby zrobić jej niespodziankę! 

Jesteś tą osoba, z którą chcę spędzić każdą chwilę mojego życia. Chcę zasypiać w twoich objęciach i budzić się obok ciebie. Chcę codziennie rano pić z tobą kawę, a wieczorami oglądać gwiazdy. Jesteś moją jedyną i najważniejszą. Zawsze twój...

Kochaj mnie każdym uśmiechem, spojrzeniem, gestem. Kochaj mnie bez opamiętania dotykiem, zapachem i pocałunkami. Trać dla mnie głowę, bo ja dla ciebie już ją straciłem. Z najserdeczniejszymi życzeniami i wyrazami miłości twój ukochany...

Życzenia na Walentynki nie muszą być ani długie, ani skomplikowane. Czasami wystarczy kilka tylko słów, aby wyrazić płomienne uczucia. Pomysły na krótkie życzenia walentynkowe, to:

  • Powodujesz szybsze bicie mojego serca! 
  • Zakochałem się w tobie po uszy...
  • Dam Ci wszystkie gwiazdki z nieba!
  • Kochaj mnie zanim powiesz „kocham".

Najważniejsze jest to, żeby życzenia były szczerze – słowa prosto z serca zrobią na ukochanej osobie piorunujące wrażenie. 

Życzenia na Walentynki dla dziewczyny / fot. iStock

Życzenia na walentynki dla dziewczyny: SMS wystarczy?

Czy życzenia na Walentynki można wysłać w formie SMS? A może lepiej, jeśli je przesłać przez jeden z popularnych komunikatorów internetowych, na maila lub przez social media? W XXI wieku chyba każdy korzysta z sieci, więc taki sposób wysyłania życzeń jest bardzo popularny. Wielu mężczyzn wysyła przez SMS również życzenia z okazji Walentynek.

Wysyłanie życzeń walentynkowych przez SMS jest często wybieraną formą ze względu na swoją prostotę. Nie trzeba kupować kartki, własnoręcznie jej wypisywać i dostarczyć ukochanej. Wystarczy samemu napisać, a nawet skopiować życzenia z sieci i wysłać w wiadomości. Jest to szybsze, wymaga mniej zaangażowania, co ma znaczenie szczególnie dla zabieganych osób. Co więcej, takie życzenia w formie wiadomości tekstowej często wysyłamy i odbieramy z różnych okazji, dlaczego więc by nie wysłać ich 14 lutego?

Warto jednak mieć na uwadze to, że zgodnie z zasadami savoir vivre życzenia SMS-owe nie powinny trafiać do każdego, a na pewno nie do ukochanej osoby. Może to być niemile widziane, a same życzenia odebrane jako napisane od niechcenia. Można je wysłać w wiadomości tekstowej, ale jako dodatkowe życzenia, na przykład kiedy jesteśmy w pracy i nie możemy zadzwonić lub szybko się spotkać.

Z okazji Walentynek o wiele lepszym wyborem będą napisane odręcznie życzenia, wręczone w liście lub kartce z życzeniami. Warto pokusić się o Walentynki DIY – zrobienie własnoręcznie kartki z napisanymi życzeniami od serca sprawi, że twoja ukochana będzie nimi zachwycona a prezent na pewno zapadnie jej w pamięci. Nie musisz mieć wielkiego zmysłu artystycznego, żeby zachwycić bliską osobę! Najlepiej, kiedy życzenia przekażesz w jakiejś romantycznej scenerii. Nie musisz wydawać majątku. Wystarczy romantyczny spacer w świetle księżyca, żeby stworzyć niezapomnianą atmosferę z bliską osobą. 

Chociaż codziennie jest wiele okazji do tego, aby celebrować wspólną miłość, to Walentynki są bez wątpienia ważną datą w życiu każdej pary. Nawet jeśli ich nie obchodzicie hucznie, nie wręczanie prezentów, ani nie wychodzicie na romantyczną kolację, to warto złożyć sobie miłe życzenia. Ten gest na pewno zostanie doceniony!

Może Cię zainteresować: