The Look of the Year 2019 - finał

Podczas finału The Look of the Year 2019 w Łodzi na wybiegu zobaczyliśmy 20 uczestników w kolekcjach znanych i cenionych projektantów mody i prestiżowych marek odzieżowych. Swoje premierowe kolekcje zaprezentowali m.in. Paprocki & Brzozowski, Lidia Kalita, Marta Kuszyńska, Jarosław Ewert, Natasha Pavluchenko, Agata Wojtkiewicz, Angelika Józefczyk i nowa marka Mai Bohosiewicz - Le Collet.

ZOBACZ: Granatowy garnitur - jak go nosić? Oto 5 niezawodnych stylizacji

W jury konkursu jak co roku zasiadły znane postaci świata mody i showbiznesu, w tym m.in.: Anna Skura (influencerka), Agata Biernat (Miss Polonia 2017, trenerka fitness i modelka), Milena Sadowska (Miss Polonia 2018) duet Andrzej Wierzbicki & Tomasz Schmidt (styliści “Ostre Cięcie”). Galę finałową poprowadził nasz redaktor naczelny - Olivier Janiak. Partnerem głównym konkursu jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń.

The Look of the Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modelingowy na świecie. Odbywa się od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie. Konkurs The Look of the Year 2019 to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Czy tegorocznym finalistom konkursu uda się pójść w ich ślady?

The Look of the Year 2019 - zwycięzcy

Zwyciężczyni w kategorii modelka, Zosia Walczak, ma 15 lat, 175 cm wzrostu  i pochodzi z Poznania. Uwielbia uczyć się języków obcych i korzystać z nich podczas częstych podróży zagranicznych. W wolnym czasie jeździ konno i gra na perkusji. Jej marzeniem jest udział w pokazie Chanel.

CZYTAJ TEŻ: Jakie buty do jeansów? Poznaj najlepsze połączenia

Najlepszym modelem tegorocznej edycji TLOTY okazał się zaś być Oskar Iński. Model ma 18 lat, 188 cm wzrostu i pochodzi z Bydgoszczy. Uczy się w technikum fotograficznym. W wolnym czasie trenuje na siłowni i szlifuje swoje umiejętności operatorskie nagrywając teledyski. Inspiruje go fotograf Jan Dmitri, a jego marzeniem jest udział w największych pokazach mody na Fashion Week.

Oboju zwycięzcom gratulujemy i mocno trzymamy kciuki za ich jak najlepszy wynik podczas tegorocznego światowego finału konkursu, który jeszcze w tym roku odbędzie się na Malcie. Zdjęcia z finału TLOTY 2019 znajdziecie w naszej GALERII>>>