Dzień Kobiet obchodzimy co roku 8 marca. To piękne święto, w którym składamy paniom życzenia i obdarowujemy najważniejsze w naszym życiu kobiety mniejszymi lub większymi upominkami. Pierwszy Międzynarodowy Dzień Kobiet został ustanowiony przez Socjalistyczną Partię Ameryki po zamieszkach i strajkach w Nowym Jorku. Było to 28 lutego 1909 roku. Po raz pierwszy był obchodzony 8 marca 1910 roku. Z czasem Dzień Kobiet stało się międzynarodowym świętem, które od lat obchodzimy i celebrujemy także w Polsce. Nic dziwnego, że przy tej okazji każdy mężczyzna chce się pokazać od jak najlepszej strony, składając choćby wymyślone i ułożone przez siebie życzenia. Specjalnie dla nas (a raczej dla naszych czytelniczek – tak, wiemy, że są tu takie!) zrobiło to kilku znanych facetów. Czego Wam życzyli, Drogie Panie?

Czego Wam życzymy z okazji Dnia Kobiet?

Specjalne życzenia z okazji Dnia Kobiet za pośrednictwem elleman.pl zdecydowali się złożyć aktor i wokalista Leszek Stanek, psycholog i wykładowca akademicki Dr Mateusz Grzesiak, szef kuchni Robert Sowa, prezenter telewizyjny Conrado Moreno oraz znany z programu "MasterChef" kucharz i influencer Matteo Brunetti. Czego Wam życzyli? Jak postrzegają kobiety? Do czego je przyrównują? Jaką rolę panie grają w ich życiu? Jak bardzo są dla nich ważne? Przekonajcie się oglądając nasze wideo:

Do tych życzeń bez słowa zająknięcia przyłącza się też męska część redakcji Elle Man i ellleman.pl. Dla nas też jesteście jak Deser Armaniego!