Na Comic-Conie w San Diego dowiedzieliśmy się, że Richard Madden znalazł się w obsadzie „The Eternals”, czyli nadchodzącego widowiska Marvela. Brytyjski aktor rzecz jasna stawił się na imprezie. Uwagę od razu przykuł jego zegarek. A ten jest niezwykły. Madden miał bowiem na sobie model Breitling Transocean Chronograph.

CZYTAJ TEŻ: Roger Federer i Novak Djokovic – jakie zegarki noszą najlepsi tenisiści na świecie?

Ożywiający design klasycznych chronografów z lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych (z których najbardziej znane są Breitling Navitimer, Tag Heuer Autavia i Omega Speedmaster), Breitling Transocean Chronograph jest eleganckim czasomierzem napędzanym przez mechanizm 01. Zegarek wykonano ze stali i 18-karatowego złota. Ma sporą średnicę koperty, bo wynoszącą 43 mm. Został w całości opracowany i wyprodukowany w Breitling Chronométrie, znajdującym się w La Chaux-de-Fonds w Szwajcarii. To miejsce jest prawdziwą mekką dla miłośników zegarków.

Czasomierz rzecz jasna swoje kosztuje – cena wynosi na nasze ok. 32 tys. zł (biorąc pod uwagę cenę z amerykańskiej strony). Co ciekawe, Madden nie jest jedynym znanym posiadaczem tego zegarka. W tej grupie znajdują się także David Beckham, John Travolta i Gordon Ramsay. A jeśli gwiazda „Bodyguarda” faktycznie w przyszłości zagra Jamesa Bonda, to można powiedzieć, że zaczął ćwiczyć rolę jeszcze przed angażem – w końcu nosi zegarek szwajcarskiej firmy.