Daniel Craig na premierze „Nie czas umierać”

Przed tygodniem w Londynie odbyła się długo wyczekiwana premiera filmu „Nie czas umierać”. Wszystkie oczy fanów przygód Jamesa Bonda zwrócone były oczywiście na Daniela Craiga, który po 15 latach żegna z rolą agenta 007. Tego wyjątkowego wieczoru, brytyjski aktor zaprezentował się na czerwonym dywanie w szytej na miarę marynarce z aksamitu w odcieniu intensywnego różu. Projekt Anderson & Sheppard dopełniły klasycznie, garniturowe spodnie, biała koszula, poszetka, czarna mucha oraz eleganckie lakierki od Crockett & Jones. 

Złoty zegarek Daniela Craiga

Craig, jak na stylowego mężczyznę przystało, nie zapomniał o bardzo istotnym gadżecie, czyli zegarku. Jaki model wybrał? Najlepszy z najlepszych, bowiem 41-milimetrowy Seamaster Aqua Terra z 18-karatowego złota od marki Omega. 60-godzinna rezerwa chodu, szafirowe szkło, wyjątkowy design – to wszystko ma swoją cenę. I to niemałą. Chętni na jego zakup będą musieli przeznaczyć (uwaga!) ponad 100 tys. złotych. Jednak głowa do góry. W sieci bez problemu znajdziemy tańsze zamienniki.

Złoty zegarek Omega Seamaster Aqua Terra / Getty Images

Co ciekawe, podczas światowej premiery najnowszego filmu o Bondzie, nie tylko Daniel Craig postawił na zegarek sygnowany logo Omega. Czasomierz kultowej marki wybrała również Naomie Harris, która w „Nie czas umierać” wciela się w postać Eve Moneypenny. Aktorka o trynidadzko-jamajskim pochodzeniu do cekinowej sukni dobrała 34-milimetrowy zegarek Omega Deville Ladymatic z diamentową ramką. Omegę mogliśmy również dostrzec u księcia Williama. Przyszły następca brytyjskiego tronu miał na nadgarstku model Seamaster Diver 300M z niebieską tarczą, który najprawdopodobniej otrzymał od swojej matki, księżnej Diany. 

Księżna Kate i książę William / Getty Images

Obserwujcie nas na Instagramie: