Wypadanie włosów to bardzo powszechny problem, dotyka aż 70-80% mężczyzn. Powody nadmiernej utraty włosów mogą być różne - począwszy od czynników genetycznych, na niewłaściwej diecie kończąc. Na szczęście na rynku znajdziemy wiele produktów, które pomagają zatrzymać uciążliwy, a dla wielu bardzo wstydliwy problem. Jednym z nich jest nutrikosmetyk Hairvity Men z formułą Nutri-Amino Complex - kapsułki, które zostały stworzone z myślą o mężczyznach borykających się z problemem nadmiernego wypadania włosów i osłabioną kondycją cebulek. 

Tabletki na wypadanie włosów: Halier Hairvity Men

W jego składzie znajdziemy m.in. ekstrakt z palmy sabałowej, siarkę, ekstrakt z korzenia witanii ospałej, biotynę, cynk, miedź oraz witaminę E. Te wyjątkowe składniki dodadzą włosom sprężystości i blasku, utrzymując jednocześnie równowagę skóry głowy. Natomiast zwarte w formule aminokwasy skutecznie odbudują zniszczoną i osłabioną strukturę kosmyków. Zaleca się stosować dwie kapsułki dzienne, po posiłku, przez minimum 3 miesiące.

Przeciwwskazania? Nie stosować przy nadwrażliwości na jakikolwiek składnik preparatu oraz u osób poniżej 18. roku życia. 

Halier Hairvity Men: opinie

W sieci można znaleźć wiele recenzji napisanych przez zadowolonych internautów, którzy zaufali Hairvity:

- Włosy stają się mocniejsze, odzyskują swoją sprężystość i blask. Będę kontynuował kurację, bo już widzę, że nie ma nic lepszego na mój jakże męski problem!; Włosy są znacznie mocniejsze, grubsze. Hairvity Men to naprawdę strzał w 10! - czytamy. 

Kupicie?