W centrum Warszawy, a mówiąc dokładniej na Nowym Świecie 4a, między Placem Trzech Krzyży a rondem De Gaulle’a, zostanie otwarty bar, który może okazać się wielkim sukcesem i będzie ściągał masę ludzi. To miejsce nazywa się Zagrywki i jest efektem inspiracji zaczerpniętych z różnych miejsc świata. W praktyce oznacza to, że znajdziemy tam atrakcje, które są popularne chociażby w Japonii, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjednoczonych.

Jak powiedział Igor Konefał, współtwórca Zagrywek i Hangarów 646, w ostatnich latach podróżował w poszukiwaniu barowych atrakcji, które można by wprowadzić w naszym kraju. I własnie chociażby z Japonii przywiózł pomysł na zautomatyzowane pokoje karaoke z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów, zaś z USA koncept na stoły do beer ponga oraz skeeballe. Zresztą poniżej możecie zobaczyć aktywności, które natraficie w Zagrywkach:

  • Pokoje karaoke - takie jak w Japonii z tabletami do wyboru piosenek i zamawiania napojów

  • Crazy golf - jakiego jeszcze nie było, gdzie dołki bardziej przypominają futurystyczne meble niż zwykle pole golfowe

  • Shuffleboard - w wersji podłogowej i stołowej - jeśli jeszcze nie wiesz co to za gra niedługo będzie o niej głośno

  • Flipery - wyselekcjonowane przez nas topowe maszyny

  • Beer pong - w specjalnych pokojach / klatkach

  • Skeeball - jak z amerykańskiej nadmorskiej promenady

  • Piłkarzyki - w designerskim wydaniu od firmy z 90 letnim doświadczeniem w ich produkcji

  • Pong - gdzie wszystkie elementy gry zamiast wyświetlać się na ekranie komputera są ruchomymi fizycznymi elementami

  • Bary - na dwóch poziomach, w okół których wszystko będzie się kręcić

Samo miejsce to 1500m2 przestrzeni. Wnętrza zaprojektowało cenione warszawskie studio MFRMGR. Wystrój bazuje na przestrzennych, kolorowych konstruktach z siatki, przebijających się z przez trzy piętra lokalu. W Zagrywkach będą aż dwa bary. Wieczorami będzie można napić się drinków, a w ciągu dnia wyciskanych soków, bo miejsce będzie działać w dwóch trybach: dziennej (dostępnej dla wszystkich) i wieczornej (tylko osoby pełnoletnie).

ZOBACZ TEŻ: Warszawska restauracja Zoni znalazła się na liście najpiękniejszych lokali na świecie

Jeszcze w tym roku będziemy mieli okazję poznać nowe miejsce rozrywki w Warszawie. Trzeba przyznać, że zapowiada się to wszystko nad wyraz obiecująco.