Chociaż jest to trzecie podejście Scotta z Air Force 1 Low, ten nowy wariant ma zupełnie nowy styl i czerpie inspirację z innego miejsca niż dwa poprzednie modele. Mówiąc najprościej, służy jako hołd dla jego korzeni w Teksasie.

ZOBACZ TEŻ: Travis Scott założył zegarek marki z polskimi korzeniami. Jest droższy od Maybacha

Buty są składanką elementów płótna, zamszu, prasowanej wełny, skóry, flaneli i sztruksu. Prezentują swoisty patchworkowy styl z mieszanką ziemistych odcieni, szorstkich faktur i nadruków. To taka ciekawie pomyślana sportowa wersja butów roboczych. Na szczególną uwagę zasługują zdejmowana nakładka nad wiązaniem, która jest zabezpieczona grubym mosiężnym zamkiem błyskawicznym oraz zatrzaski na każdej pięcie, mające być nawiązaniem do rodzinnego domu Scotta w Missouri City w Teksasie.

Design buta robi wrażenie tak samo jak jego kolory – mamy tu brąz na tyle, fiolet i granat na bokach, a czerń na przodzie. Z kolei od wewnętrznej strony jest brąz, zieleń, niebieski, pomarańcz i wzór kamuflażu. Jak coś robić, to na bogato.

Premiera butów Travis Scott x Nike Air Force 1 Low w oficjalnym sklepie Nike odbędzie się 16 listopada. Ich cena nie jest jakoś szalenie wygórowana – wynosi 160 dolarów (ok. 600 zł). Możecie czyhać na nie pod tym adresem.