Ta amerykańska marka, jako uznany na całym świecie lider w segmencie odzieży wierzchniej, podchodzi do struktury swojej kolekcji z nowej perspektywy, chcąc sprostać coraz bardziej dynamicznemu stylowi życia swoich konsumentów. Ostateczny cel pozostaje jednak ten sam: Woolrich zapewnia ciepło, suchość i ochronę w każdych warunkach.

Kolekcja Arctic Parka Woolrich Jesień – Zima 2020 

Woolrich świętuje 190 lat historii, prezentując kolekcję Arctic Parka na sezon jesień-zima 2020. To ewolucja kultowego modelu parki Arctic, która została zdekonstruowana i przeprojektowana w trzech elementach oraz w trzech wyróżniających się koncepcjach - Luxe, Tech i Eco - każdy z nich doskonale uosabia charakterystyczne dla marki połączenie innowacji i miejskiego stylu.

LUXE
Parka Luxe Arctic jest najlepszym wyrazem tej wysoce praktycznej a jednocześnie dopracowanej estetyki. Wykonana jest z drzewnej wełny tweedowej połączonej z technologią Storm System® firmy Loro Piana, która zwiększa jej wydajność,  ten model ma wiele kieszeni, a także odpinany kaptur.

Woolrich LUXE ARCTIC PARKA 5999 zł

Modele z linii Luxe dodają elementy luksusowe do wysokiej wydajności. Wyrafinowane i przemyślane detale znajdujące się w podszewkach i wykończeniach kurtki nadają jej dyskretnej, ale wysoce funkcjonalnej elegancji.

Woolrich LUXE ALIQUIPPA PARKA - 5999 zł 


TECH
Parka Tech Arctic wzbogaca o innowację miejskie wyrafinowanie. Wykonana z Gore-Tex®, jest oddychająca, wodoodporna i odporna na wiatr. Grafen, innowacyjny, wielofunkcyjny materiał, który jest mocniejszy niż stal, antybakteryjny, antystatyczny, super lekki i regulujący temperaturę ciała, jest wbudowany w izolację i podszewkę tego modelu. Linia Tech został stworzony z myślą o środowisku miejskim. Ma ona zaspokoić potrzeby wymagających użytkowników komunikacji miejskiej, ten model łączy w sobie innowacyjne tkaniny i funkcjonalność, aby zapewnić ochronę osobom prowadzącym aktywny tryb życia, przy jednoczesnym zachowaniu stylu.

Woolrich TECH ARCTIC PARKA 4699 zł

Woolrich TECH CARCOAT 3IN1 3399 zł

ECO
Parka Eco Arctic jest wykonana z wysoce funkcjonalnej tkaniny Byrd Cloth®. Oryginalnie model ten był stworzony dla Admirała Richarda E. Byrd’a na wyprawę arktyczną, organizowaną przez USA w 1939 roku. Wersja ekologiczna tej kurtki jest wykonana w 100% z bawełny organicznej, a dzięki swojej specjalnej konstrukcji jest odporna na wodę i wiatr. Podszewka wykonana jest w 100% z poliestru z recyklingu, izolację stanowi puch pochodzący z recyklingu, a guziki zostały zrobione z buraka. Eco Pack jest wykonany w 100% z bawełny organicznej, która jest naturalnie odporna na wodę i wiatr. Te ubrania są zbudowane z trwałych komponentów, takich jak poliestrowe zamki z recyklingu.

 

Woolrich ECO LONG MILITARY PARKA 2999 zł 

Woolrich ECO BYRD CLOTH ARCTIC PARKA 4099 zł

woolrich.com
@woolrich