Wraz z nadejściem pierwszych wiosennych dni, budzi się w nas większa chęć do życia. Coraz cieplejsza pogoda zachęca do zmiany garderoby oraz fryzury i… pojawia się kłopot. Okres jesienno-zimowy jest wyjątkowo niełaskawy dla naszej skóry, sylwetki, a także samopoczucia. Z powodu wiatru i zimna stan naszej skóry także ulega osłabieniu – staje się sucha, szorstka i spękana. Najbardziej dotyczy to osób, które stronią od kremów i rękawiczek. Jak możemy przygotować się na wiosnę? 

Wiele osób w okresie przesilenia wiosennego doświadcza osłabienia, zmęczenia, a nawet rozregulowania pracy serca. Najczęściej przesilenie wiosenne pojawia się w okresie marca i kwietnia, w zależności od tego, jak szybko nadchodzi wiosna. Im dłuższa zima i im bardziej drastyczny skok temperaturowy, tym przesilenie wiosenne przesuwa się w czasie. Niesamowicie ważne jest, aby w tym okresie nie brakowało nam składników niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Bardzo ważne są NNKT, czyli niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 i omega-6, a także witaminy A, E i D oraz antyoksydant, jakim jest koenzym Q10 (CoQ10). A gdyby tak mieć to wszystko w jednym produkcie? I to w porcji 5, czy 10 ml? Jest taka możliwość! EstroVita to mieszanka unikatowych bioestrów kwasów tłuszczowych, czyli najważniejszych komponentów życiodajnych tłuszczów dla naszego organizmu. Wysoka bioretencja powoduje, że całość terapeutycznego efektu zamyka się w porcji 10 ml, a co za tym idzie, mniejszej dawki przyjętych kalorii, przy jednoczesnej maksymalizacji działania! Dla Pań poleca się przede wszystkim produkt EstroVita Skin, dzięki czemu ceramidy bardzo szybko osiągną stan równowagi po zimie, a stan cery, włosów i paznokci w pełnej krasie będzie mógł powitać nadejście wiosny. 

Mówi się, że to tanga trzeba dwojga. Co zatem może wspomóc zdrowie Panów? Przede wszystkim trzeba wziąć pod uwagę, że lepiej zapobiegać niż leczyć. Teraz, bardziej niż kiedykolwiek narażeni jesteśmy na występowanie chorób cywilizacyjnych. U mężczyzn choroby serca są coraz częstszą zmorą już po 35 roku życia! Dlatego też warto działać konkretnie. EstroVita MEN to mieszanka bioestrów kwasów tłuszczowych, wsparta dodatkowo przez kwas punikowy, omega-5, a także likopen i CoQ10 to najlepszy strażnik serca mężczyzny. 
Wraz z nadejściem wiosny otwiera się dla nas więcej sposobności, aby spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu. Warto jest przygotować na to w pełni organizm, aby móc cieszyć się świetnym samopoczuciem, dla obojga partnerów. 

Jakub Mauricz – Powiedzieć o nim, że jest dietetykiem, to jakby nic nie powiedzieć… Człowiek-petarda z mnóstwem energii do działania, naładowany wiedzą na temat zdrowego stylu życia i napędzany charyzmą, która nigdy nie pozwala zwolnić tempa. Nieustępliwy i wybitnie skuteczny absolwent dietetyki Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego, który zdobywa nie tylko atencję, lecz nade wszystko serca swoich podopiecznych. W ostatnim czasie współtwórca programu studiów magisterskich na Wydziale Kultury Fizycznej i Zdrowia Uniwersytetu Szczecińskiego pod nazwą: „Diagnoza i planowanie żywienia sportowca” i realizator autorskiego programu szkolenia dla trenerów personalnych na Pomorskim Uniwersytecie Medycznym. Człowiek z wizją i misją – które sprowadza do edukowania i promowania stylu bycia opartego na zdrowiu, aktywności fizycznej i świetnym samopoczuciu.