Gdy widzi się znanego aktora lub muzyka, to można często stawiać w ciemno, że będzie miał na sobie Rolexa lub coś innego z górnej półki. W przypadku takiego Drake’a mamy do czynienia już z prawdziwym szaleństwem zegarkowym – raper nosi jeden z modeli Richard Mille warty 750 tys. dolarów. Do dyspozycji ma też szereg zegarków od wspaniałej szwajcarskiej marki Patek Philippe. A te również do tanich nie należą.

CZYTAJ TEŻ: Drake to wielbiciel luksusowych zegarków. Jeden z nich… wyświetla erotyczne wiadomości

Stąd założenie, że również Denzel Washington lubi się pokazać z czymś luksusowym wcale nie byłoby głupie. Ale okazuje się nietrafione. Paparazzi zrobili ostatnio zdjęcia aktorowi, gdy był na kolacji z Kris Jenner i jej partnerem. Dwukrotny zdobywca Oscara miał na swoim nadgarstku zegarek Montblanc Star Classique. To prosty zegarek z automatycznym naciągiem i kopertą ze stali, który można nabyć w nienaruszonym stanie na portalu chrono24 za prawie 6500 zł. Star Classique to typowy zegarek klasyczny o odpowiedniej średnicy koperty (39 mm), ale czarny cyferblat nadaje mu też trochę mniej formalny charakter, więc równie dobrze można go nosić casualowo. 

Wielu ludziom Montblanc kojarzy się przede wszystkim jako producent wysokiej jakości przyborów do pisania, aniżeli twórca zegarków. A tych w swojej ofercie ma całkiem sporo. I to na przyzwoitym poziomie. Co ciekawe, nazwę Classique nosi także linia piór. Więc na dobrą sprawę można powiedzieć, że Star Classique to taka zegarkowa wersja piór czy długopisów Montblanc. Mimo wszystko jest coś przyjemnie nieszpanerskiego w wyborze aktora. Taka skromność też jest czasem potrzebna. Zamiast tęczowej Daytony mamy coś, co kompletnie nie rzuca się w oczy.