Na tegorocznym Comic-Conie sporo osób czekało na informacje związane z planami Marvela. Szef studia Kevin Feige pod tym względem nie zawiódł i zdradził, jak będzie wyglądała 4. faza uniwersum. Jednak nie były to jedyne ciekawe wydarzenia w San Diego. Twórcy zaprezentowali niemałą liczbę zapowiedzi nadchodzących seriali i filmów. Oto one:

„To: Rozdział 2”

27 lat po tragicznych wydarzeniach w Derry dorośli członkowie "Klubu frajerów" powracają do miasteczka, aby ponownie zmierzyć się z zabójczym klaunem. Premiera filmu odbędzie się 6 września.

„Jay and Silent Bob Reboot”

Na ten film wielu fanów Kebina Smitha czeka od dawna. Dwóch popularnych i przy tym śmiesznych bohaterów powróci w nowej przygodzie. Mamy nadzieję, że będzie równie śmiesznie jak w dwóch pierwszych „Clerksach”. Nie znamy daty premiery.

„Top Gun: Maverick”

Pisaliśmy już o tym, ale z kronikarskiego obowiązku przypominamy jeszcze raz zwiastun sequela kultowego filmu z lat 80. W roli głównej oczywiście Tom Cruise. Premiera w 2020 roku.

„21 Bridges”

Główną atrakcją tego thrillera jest fakt, że gra w nim Chadwick Boseman, czyli aktor znany z roli Czarnej Pantery w uniwersum Marvela. Premiera jeszcze w tym roku.

„Steven Universe The Movie”

Kinowa wersja kreskówki o perypetiach Stevena – chłopca, którym opiekują się trzy magiczne wojowniczki zwane Kryształowymi Klejnotami. Dziewczyny odpowiadają za bezpieczeństwo ludzkości.

Niemający jeszcze tytułu film „The Walking Dead”

Tu coś dla fanów serialu i zombie. Film skupia się na dalszych losach głównego bohatera Ricka Grimesa. Nie znamy jeszcze daty premiery.

„Zombie Tidal Wave”

Jakby komuś było mało zombie, to twórcy serii „Rekinado” przygotowali kolejny film o tej tematyce. Tym razem świat będzie musiał przeciwstawić się… falom zombie z oceanu.