Zgodnie z dewizą marki „życie jest podróżą, więc podróżuj w dobrym stylu” najnowszej kampanii LANCERTO towarzyszy hasło "Wherever you go" - dokądkolwiek zmierzasz. Sesja została zrealizowana w niebanalnej scenerii. Za obiektywem stanął Łukasz Pukowiec, młody, niezwykle utalentowany fotograf współpracujący m.in. z magazynami GQ, Vogue, Harper's Bazaar czy L'Officiel Hommes. Kampanię wspiera film promocyjny autorstwa twórców domu produkcyjnego Shootme, w reżyserii Krzysztofa Grajpera, z operatorem Mikołajem Sygudą, znanym m.in. z pracy przy teledyskach Moniki Brodki.

Wulkaniczny krajobraz, wielokolorowe plaże, zapierające dech w piersiach krajobrazy są tłem dla najważniejszych aktorów: eleganckich letnich garniturów, wełniano-lnianych marynarek, lnianych i dżinsowych koszul, szortów oraz linii autorskich t-shirtów zaprojektowanych we współpracy z uznanym grafikiem i malarzem Marcinem Kowalikiem.

Wraz ze startem kolekcji, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość, aby doświadczyć klasy i satysfakcji płynącej z posiadania eleganckiej odzieży nie musisz udawać się na egzotyczną wyspę. Cała kolekcja dostępna jest TUTAJ  w usłudze Click&Collect. Co oznacza, że możesz ją zamówić 24/7 bezpośrednio do domu albo z bezpłatną wysyłką do salonu nawet w ciągu dwóch godzin od złożenia zamówienia.

Dodatkowo nic nie ryzykujesz, ubranie możesz wymienić lub zwrócić bezpłatnie w ciągu 14 dni. Cenisz wygodę i swój czas? Nie musisz spędzać godzin w przymierzalniach. Dzięki usłudze Fit Finder dostępnej na Lancerto.com, podając rozmiar Twoich ulubionych marynarek, spodni lub koszul innych marek, wirtualny asystent dobierzesz ubranie LANCERTO o idealnym numerze.