Serial HBO „Wataha” już wkrótce zobaczymy na antenie HBO oraz na platformie HBO GO. „Wataha” to kultowa już niemal, obyczajowo-sensacyjna opowieść o grupie funkcjonariuszy Straży Granicznej, którzy pełnią służbę w Bieszczadach na granicy polsko-ukraińskiej.  Jak się dowiadujemy już w pierwszym odcinku – nie jest to łatwy teren do pilnowania. Głównym bohaterem serialu jest kapitan Wiktor Rebrow (w tej roli znakomity Leszek Lichota), który w pierwszej serii traci całą swoją brygadę. Zagadkę masowego wielokrotnego morderstwa (?)  próbuje rozwikłać lokalna fighterka – pani prokurator Iga Dobosz, która gości także w drugim sezonie serialu. Na tym losy bohaterów „Watahy” się jednak nie skończą.

„Wataha 3” - kiedy premiera?

Jak nieoficjalnie podał serwis Wirtualnemedia.pl, już wkrótce powstanie trzeci sezon „Watahy”. Polski oddział HBO przygotowuje się już do kontynuacji produkcji, która stała się popularna nie tylko w Polsce, ale także na wielu europejskich rynkach HBO. Kiedy ruszają zdjęcia do serialu? Na kiedy zapanowano premierę „Watahy 3”? Tego telewizja HBO póki co nie ujawnia. Szczegółów nowego sezonu „Watahy” nie zdradza póki co także producent wykonawczy serialu, Grupa ATM.

Pierwszy sezon „Watahy” zadebiutował w HBO w październiku 2014 roku. Trzy lata później stacja pokazała drugą odsłonę serialu o kapitanie Rebrowie. W 2017 roku po raz pierwszy w historii europejskiego HBO premiera serialu produkcji HBO Europe odbyła się jednocześnie w 19 krajach: w tym m.in. w Szwecji, Danii, Norwegii i Finlandii i w Hiszpanii.

„Wataha” - o czym jest serial?

Akcja „Watahy 2” rozpoczęła się cztery lata po wydarzeniach pierwszego sezonu. Premierowe odcinki 2. sezonu „Watahy” na antenie HBO oglądało średnio 208 tys. osób – to całkiem dużo, ale i tak o 127 tys. widzów mniej niż liczba widzów premiery pierwszego sezonu, pokazywanej jesienią 2014 roku. Czy 3. sezon serialu okaże się równie dużym hitem? My już nie możemy doczekać się kolejnych wyzwań, które czekają na Wiktora Rebrowa, komendanta Konrada Markowskiego i prokurator Igę Dobosz. Wy też czekacie na swoich ulubionych bohaterów tej produkcji HBO i HBO GO?