Stęskniliście się za Bradem Pittem? Ostatnio więcej mówi się o jego problemach prywatnych, a dokładnie o rozwodzie z Angeliną Jolie niż dokonaniach aktorskich. Życie osobiste aktora przyćmiło nawet promocję "Sprzymierzonych" (tytuł oryginalny: "Allied"), w którym gra razem z Marion Cotillard (zobacz zwiastun >>).

Teraz do sieci trafił zwiastun filmu "War Machine" dla Netflix. Za produkcję odpowiada firma należąca do gwiazdy "Bękartów wojny", Plan B (podobno koszt wyniósł 30 milionów $). Główną rolę otrzymał właśnie Brad Pitt. To satyra wojska amerykańskiego stacjonującego w Afganistanie. Bohaterem jest czterogwiazdkowy generał. Niestety wychodzi na to, że nie jest najlepszym dowódcą, co więcej, to zadanie zaczyna go przerastać.

U boku Brada Pitta zobaczymy także Tildę Swinton, Bena Kingsleya oraz Tophera Grace'a. Za reżyserię odpowiedzialny jest David Michôd ( "Królestwo zwierząt", "Rover"), a zdjęcia to dzieło polskiego operatora Dariusza Wolskiego ("Marsjanin", "Prometeusz", "Piraci z Karaibów: Klątwa Czarnej Perły", "Piraci z Karaibów - skrzynia umarlaka", "Adwokat"). "War Machine" oparty jest na książce "The Operators: The Wild and Terrifying Inside Story of America's War in Afghanistan" autorstwa Michaela Hastingsa. Premiera zapowiedziana jest na 26 maja 2017 roku.