Jeśli patrząc za okno zastanawiacie się czy jesteście odpowiednio przygotowani na zbliżające się wiosenne deszcze i wiatry, marki Supreme i The North Face postanowiły o was zadbać. Już w najbliższych tygodniach an rynku ma pojawić się zupełnie nowa wiosenna kolekcja, w której znajdziecie nie tylko ciepłe puchowe kurtki, ale też modele z wodoodporną membraną i bluzy z kapturem. 

Obie marki mają za sobą całkiem długą historię współpracy. Pierwsze kolaboracje obu firm pojawiły się na rynku już w 2007 roku i od tamtej pory możemy obserwować regularnie wypuszczane kolekcje. Z pewnością jednym z powodów tak owocnego mariażu jest wspólny właściciel, który dba o zrównoważony rozwój obu produktów. 

Nowa kolekcja obejmuje kurtkę, kamizelkę, spodnie i koc Nuptse, które powstały z wykorzystaniem wodoodpornego, oddychającego nylonu z izolacją puchową 700-Fill, a także kurtkę Mountain Light wykonaną z wodoodpornego nylonu DryVent. Dopełnieniem weekendowej stylizacji może być torba kempingowa 1000D z PVC albo torba z wodoodpornego polipropylenu 1000D z powłoką PVC wykonana z recyklingowanego materiału P.E.T.

W kolekcji znajdują się także bluza z kapturem i t-shirt z wizerunkiem wspinacza wchodzącego po pionowej lodowej ścianie. Przewidziano także gamę produktów dla domowników. Na czele tej części kolekcji znajdują się puchowe kapce w trzech kolorach. Co warte podkreślenia, wszystkie elementy kolekcji na dowód kolaboracji zostały oznaczone dwoma logotypami klasycznym logo Supreme i znakiem The North Face.

Całość kolekcji będzie dostępna już od 25 marca w oficjalnym sklepie marki