"You vs. Wild": co wiemy o produkcji?

W serialu będziemy mogli decydować o losach głównego bohatera. Podróżujący w ekstremalnych warunkach Bear Grylls będzie potrzebował naszej pomocy w niebezpiecznych sytuacjach. Decyzja o tym, czy bohater wyjdzie z kłopotów cało należy do nas. Na przykład, już w trailerze zostajemy postawieni w sytuacji, w której możemy uratować Gryllsa przed krokodylem, lub zostawić go na pożarcie. Netflix zapowiedział premierę serialu na 10 kwietnia. Sam aktor skomentował wszystko tymi słowami:

- To będzie przygoda jakiej nigdy przedtem nie doświadczyłem. Musicie myśleć z wyprzedzeniem, wybierać mądze i przede wszystkim nigdy się nie poddawać! - napisał na swoim Facebook'u Grylls

Bear Grylls: kim jest?

Bear Grylls to były komandos brytyjskiego SAS-u. Podczas jednej z misji poważnie uszkodził kręgosłup i nie do końca było wiadomo, czy w ogóle będzie chodzić. Mimo tego Grylls pare lat później zdobył Mount Everest. Popularność zyskał dzięki roli w serialu „Szkoła Przetrwania”. Przez osiem sezonów pokazywał widzom jak przetrwać w trudnych i ekstremalnych warunkach.

Zobaczcie jak wszystko się prezentuje w oficjalnym zwiastunie serialu: