Vistula oraz Prosto - premiera kolekcji

Prezentacja kolekcji Vistula oraz Prosto / Prosto oraz Vistula wzbudziła duże poruszenie w mediach społecznościowych. Zgromadziła ona wielu infuencerów i liderów opinii, ale też gwiazd i facetów, na których zawsze patrzymy z podziwem. Kolekcję po raz pierwszy na żywo przyszli zobaczyć m.in. reżyser i aktor Jacek Borcuch, prezenter telewizyjny Hubert Urbański, raper i aktor Kamil Nożyński oraz redaktor naczelny ELLE MAN – Olivier Janiak, który poprowadził całe wydarzenie. Na tym nie zabrakło też innych osobowości ze świata telewizji, m.in. Katarzyny Sokołowskiej, Julii Kuczyńskiej (Maffashion), Karoliny Pisarek czy Bogny Sworowskiej.

CZYTAJ TEŻ: Vistula i PROSTO łączą siły. Co z tego wyszło? Mamy zdjęcia całej kolekcji!

Przypomnijmy, Vistula i Prosto nawiązały współpracę, której efektem jest wiosenno-letnia kolekcja kapsułowa. Linia ubrań to połączenie odmiennych światów: steetwearu i klasycznego krawiectwa. Kolekcja podważa dotychczasowe ramy mody męskiej i zmienia postrzeganie obu marek. Jej ambasadorem jest Wojtek Sokół, muzyk i dyrektor kreatywny marki Prosto.

Vistula oraz Prosto - co w kolekcji?

W kolekcji zaciera się różnica między stylem oficjalnym i streetwearowym. W linii znajdują się ubrania, które wpisują się w formalny dress code, ale ich fasony są swobodniejsze, a charakter przełamany jest grą detali – ranty guzików w garniturach i dwustronnym płaszczu mają neonowo-zielony kolor, tak samo jak podszewki marynarek. Garnitury zyskały całkiem nowy krój. Są luźniejsze, o szerszych spodniach. Wśród propozycji znajduje się dwurzędowy garnitur wykonany z tkaniny w szarą kratę, jednorzędowy, zaprojektowany z materiału przypominającego jeans oraz zestaw garniturowy w kolorze granatowym, składający się z marynarki i sportowych spodni ze ściągaczami.

ZOBACZ TEŻ: Giambattista Valli x H&M: co w męskiej kolekcji? [GALERIA]

W części mniej formalnej znajdują się bluzy, kurtka, polówki, T-shirty, jeansy oraz szorty w charakterystycznych dla kolekcji kolorach: zieleni, granacie, błękicie i beżu. Linię ubrań uzupełniają akcesoria, w tym m.in. sportowe czapki w kolorze zielonym i granatowym, jedwabne poszetki i krawaty, plecak, portfel, nerka oraz sportowe buty.

Zdjęcia z premiery pierwszej wspólnej kolekcji Vistula oraz PROSTO znajdziesz w naszej GALERII>>>. Tam też umieściliśmy zdjęcia z backstage sesji wizerunkowej obu marek