Podczas tegorocznego turnieju French Open Tyler, the Creator został przyłapany w ubraniu z kolekcji Golf Le Fleur x Lacoste. Okazuje się, że różowo-biała koszulka rugby, którą miał na sobie, była jedynie przedsmakiem. Jego kolaboracja z Lacoste jest czymś więcej niż pojedynczą koszulą – to praktycznie kompletna linia ubrań.

Z fotografii, które wchodzą w skład mini lookbooka możemy wyciągnąć, że na kolekcję składać się będą między innymi dwukolorowe komplety dresowe, koszulki polo na krótki i długi rękaw, jak i szorty oraz t-shirty. Na tym się jednak nie kończy, bowiem są jeszcze kardigany, kurtki oraz dodatki w rodzaju bucket hat czy czapki z daszkiem.

CZYTAJ TEŻ: „Stranger Things”: Nerdowski styl z lat 80. ciągle żywy [męskie stylizacje]

To, co szczególnie robi wrażenie, to kolorystyka tych ubrań, która urzeka pastelowymi barwami – mamy blady róż przypominający liczi, beż, błękit oraz biel w kolorze mascarpone. To rodzaj tenisowej kolekcji, która przy okazji spokojnie pasowałaby do filmu wyreżyserowanego przez Wesa Andersona.

Kolekcję Golf Wang (firmy odzieżowej założonej przez rapera w 2011 roku) x Lacoste będzie można kupić od 17 lipca w sklepie internetowym francuskiej marki.