Dobre buty to podstawa każdej stylizacji. Nic zatem dziwnego, że właśnie na jesieni światowe brandy obuwnicze prezentują kolekcje, z których są najbardziej dumne. Tak też zrobiła marka ECCO, która w tym sezonie stawia na kolekcję TREDTRAY™. Co jest w niej niezwykłego i innego w porównaniu z innymi seriami firmy? Otóż kolekcja ta to buty inspirowane odzieżą roboczą i trekkingową, choć idealnie nadadzą się do codziennej bieganiny po największych nawet metropoliach. 

Kolekcja ECCO TREDTRAY™ - modne, praktyczne, uniwersalne

Obuwie z kolekcji TREDTRAY™ od marki ECCO to buty nie tylko modne, ale i praktyczne, co nas, facetów, cieszy szczególnie. Są solidne, wykonane z dbałością o każdy szczegół, wyposażone w antypoślizgową podeszwę. Nie tylko funkcjonalność jest jednak ich dużym atutem. Ich kolejnym dużym plusem jest elegancka, klasyczna i ponadczasowa kolorystyka, rozpinająca się miedzy bielą, brązem i czernią. Te kolory pasują niemal do każdego męskiego outfitu. Szczególnie w ich jesiennym wydaniu.  

Kolekcja ECCO TREDTRAY™ - wygoda ponad wszystko

Największym plusem butów TREDTRAY™ jest ich ponadprzeciętna wygoda, z której marka ECCO słynie na całym świecie. "Tredtraye" to modele wyjątkowo uniwersalne, o czym niezbicie świadczą niezliczone możliwości ich stylizacji. Co ważne, nie mamy tu na myśli jedynie trekkingu na świeżym powietrzu, lecz przede wszystkim komfort i dobre samopoczucie w drodze do pracy, na trening, popołudniowe spotkanie czy wieczorną kolację. Bo choć buty z kolekcji TREDTRAY™ nawiązują swoim designem do odzieży roboczej, to jednak nie tracą nic ze swojej uniwersalności czy modowej estetyki. Dodatkowo standard ich wykonania podnosi profilowana podeszwa zapewniająca doskonałą przyczepność, a także odporna na warunki atmosferyczne skóra licowa, opracowana we własnych garbarniach marki.

Skoro już o skórze mowa, to przy tej okazji musimy wspomnieć, że nowością jest użycie w serii TREDTRAY™ specjalnej skóry HM100K. Stworzona przy użyciu przełomowego procesu ponownego garbowania, skóra HM100K jest łączona z technikami impregnacji wodoodpornej ECCO w celu stworzenia butów odpornych na różne warunki atmosferyczne. Niezależnie od tego, czy eksplorujesz dziką przyrodę, czy spacerujesz po mieście w deszczowy dzień, buty z najnowszej kolekcji ECCO będą chroniły Twoje stopy, zapewniając im suchość, ciepło i wygodę. A czy nie tego właśnie potrzeba nam podczas deszczowej jesieni i śnieżniej zimy?

Kolekcja ECCO TREDTRAY™ - jakie modele?

W TREDTRAY™ znajdziesz zarówno modele Derby, Chelsea, jak i Chukka. W kolekcji ECCO nie mogło przecież zabraknąć klasyki! W przypadku produktów tej marki moda spotyka się z funkcjonalnością. I u uznaniem wiernych klientów na całym świecie. W tym w Polsce, gdzie przecież jesienno-zimowe pogody rzadko kiedy nas rozpieszczają. Męskie modele marki ECCO z najnowszej kolekcji TREDTRAY™ znajdziesz w naszej GALERII>>>

ECCO - światowy fenomen

ECCO jest jedną z wiodących, międzynarodowych firm obuwniczych, łączących styl i komfort. Sukces marki opiera się na świetnie dopasowanych skórach najlepszej jakości. Firma zarządza każdym aspektem łańcucha produkcji - od garbarni i produkcji obuwia, aż do działań w sprzedaży hurtowej i detalicznej. Buty ECCO są sprzedawane w 90 krajach w ponad 2200 sklepach i w ponad 14000 punktach sprzedaży. ECCO to rodzinna firma, założona w Danii w 1963 roku, która zatrudnia ponad 21 000 pracowników na całym świecie.