Zaczęło się od rozgrzewki, którą poprowadziła Natalia Gacka-Dressler. Jest medalistką mistrzostw świata w fitnessie sylwetkowym i specjalistką od zdrowego żywienia, więc można jej zaufać. Dziesięć minut ze sportsmenką pomogło przygotować mięśnie do wysiłku, który zafundował Alan Andersz, aktor i miłośnik crossfitu. Był pot i zmęczenie, ale Alan nie pozwolił usiąść nawet na moment. I mimo spojrzeń towarzyszy treningu pełnych złości, wiedział co robi. Walka ze słabościami ma ogromne znaczenie. A ta dodatkowo miała przygotować do treningu bokserskiego z Adamem Niedźwiedziem, zawodnikiem MMA. Było walecznie, ale zapewniamy - nikomu nie stała się krzywda!

Żeby uspokoić organizm po takim wysiłku, część stretchingową poprowadziła akrobatka Julia Maciuszek. Skupiła się na oddechu i wyciszeniu. To obowiązkowa część każdego treningu, no chyba że chcemy kolejnego dnia przegrać z zakwaszonymi mięśniami.

W Treningu Under Armour - Wszystko czego chcesz, obok Oliviera Janiaka, który reprezentował redakcję ELLE MAN, wzięli udział zaproszeni goście, w tym Rafał Maślak, Rafał Maserak czy Rafał Jonkisz. Każdy z nich dostał na start pakiet treningowy, dzięki czemu mógł przy okazji przetestować nową kolekcję Under Armour Seamless/Vanish. 


Bardzo podobało mi się zaangażowanie wszystkich ćwiczących i ta energia, która od nich biła. Nie mogę się doczekać kolejnego treningu - Adam Niedźwiedź


Zobaczcie koniecznie film i zdjęcia z naszego wspólnego treningu! My nie możemy się już doczekać następnego spotkania z Under Armour!