Moda męska 2018

Zapomnijcie o ekstrawaganckich kreacjach i awangardowych dodatkach - 2018 to powrót do zasad. Kolekcje na ten rok to przede wszystkim hołd złożony ojcom wszystkich millenialsów. Patrzymy daleko wstecz, bo aż do lat 80. i 90., a tam królował przede wszystkim oversize, dlatego znów na topie będą szerokie spodnie zakładane bardzo wysoko na biodra. Nie zapomnijmy też o gigantycznych płaszczach i "napompowanych" kurtkach. 

Trendy - moda męska 2018

W modzie męskiej królować nadal będą bombery, które w tym roku zostaną trochę odświeżone, a konkretniej ich tyły. Wielbiciele bardziej eleganckiego wyglądu znajdą w 2018 dla siebie oversizeowe płaszcze i kurtki z przydługimi rękawami. Wiosną powrócą typowe dla przełomu lat 80. i 90. garnitury w turkusowym kolorze (wszyscy pamiętamy je z dzieciństwa!). Przeżyjemy również wielkie odrodzenie szkockiej kraty. Oczywiście, jak zwykle sięgniemy po czerwoną, ale na rynku pojawią się inne warianty kolorystyczne, od żółci, po niebieskości i fuksję. 

Buty męskie 2018

Inspiracje dzikim zachodem najsilniej zaobserwujemy wiosną. Oprócz niezniszczalnych jeansów znów modne będą koszule z tzw. "karczkiem". Konsekwencją powrotu tego stylu będą sztyblety, najlepiej z wężowej (ekologicznej) skóry. A co dla fanów streetwearu? "Duże" buty od Balenciagi dalej będą bardzo pożądane.