Gry erotyczne są dobrym wyborem dla par, do których sypialni wkradła się łóżkowa rutyna. Pozwalają przełamać monotonię, a w wielu przypadkach same w sobie stanowią scenariusz udanej, upojnej nocy. Nie znaczy to jednak, że pary, którym nie brakuje pomysłów na udany seks, nie powinny sięgać po „zboczone” tytuły, przeciwnie. Erotyczna gra planszowa jest bowiem interesującą alternatywą dla zwykłych planszówek, które, choć wciągające, nie dostarczają zbyt wielu mocnych wrażeń. Przy okazji, erotyczna rozgrywka pozwoli spełnić najgłębiej skrywane fantazje. Wykażesz się śmiałością i odwagą, wykonując wszystkie zadania, które wylosujesz? A może schowasz się za rumieńcem wstydu? Przekonaj się!

Gra erotyczna „Chilli – Pikantne zniewolenie”

Ta pozycja jest idealna dla par, które chcą wkroczyć do zmysłowego świata uległości i dominacji. Pozwala poznać skrywane żądze, nie tylko partnerki/partnera, ale także swoje własne. „Chilli – Pikantne zniewolenie” pozwala graczom popuścić wodze fantazji i wprowadzić do ich życia erotycznego odrobinę perwersji. W zestawie znajdują się wszystkie niezbędne atrybuty graczy: 24 karty (12 z zadaniami dla niej i 12 z zadaniami dla niego), 2 pionki, kostka do rzucania i 35 żetonów punktowych. O niezbędne akcesoria, jak piórko, sznur lub kajdanki i opaska na oczy, trzeba zatroszczyć się we własnym zakresie. 

Gra erotyczna „Kochankowie”

Gry erotyczne najczęściej dostarczają maksymalnie kilkugodzinną rozrywkę dla dwojga. Co powiecie na tytuł, w który będziecie grać przez cały rok? Właśnie taka idea przyświecała twórcom gry „Kochankowie” – zadbać o jakość życia erotycznego uczestników przez maksymalnie długi czas. Zasady są łatwe do opanowania. Każdego tygodnia naprzemiennie losujecie jedną kartę (ona z talii „dla niej”, on z talii „dla niego”). Wylosowanego zadania nie pokazujecie swojej drugiej połówce. Przez tydzień, przygotowujecie się do jego realizacji. Twórcy gry udostępnili 24 karty z zadaniami do wykonania przez kobietę i tyle samo propozycji zadań dla mężczyzny. Daje to łącznie 48 tygodni świetnej zabawy, która umocni wasze życie erotyczne i uczuciowe.

Gra erotyczna „Sekrety nocy”

Gra erotyczna, która wprowadzi do waszej relacji wyraźnie wyczuwalną nutkę pikanterii. Jeżeli seks przy zgaszonym świetle jest dla was zbyt nudny, a pozycja misjonarska zbyt oczywista, ta gra jest stworzona dla was! „Sekrety nocy” odkryją przed wami świat nowych doznań, niepozbawiony odrobiny ekscytujących perwersji. Na rozgrywkę składają się 2 etapy. Pierwszy (flirt i podniecenie) służy wprowadzeniu swobodnej atmosfery. Drugi (ekstaza i spełnienie) zapewnia bardzo silne bodźce, które doprowadzą was do szaleństwa. Na samym szczycie seksualnych rozkoszy znajdziecie się dopiero, gdy jeden z uczestników zakończy rozgrywkę. Tym lepiej dla was nic nie potęguje pragnienia tak bardzo, jak oczekiwanie. Zestaw zawiera zarówno wszystkie niezbędne akcesoria: planszę, pionki, kostkę do rzucania i karty z poleceniami, jak i gadżety erotyczne, których należy używać zgodnie z zasadami gry – kajdanki zdobione kolorowym futerkiem, wibrator i opaskę na oczy. 

Gra erotyczna „Mistrz”

Gry erotyczne wymagają pełnego zaufania do swojej drugiej połówki i nie inaczej jest też w tym przypadku. Charakter rozgrywki zdradza już sam tytuł. „Mistrz” to propozycja dla tych par, które chcą wprowadzić do swojej sypialni element dominacji i uległości, a przy tym nie boją się wyzwań. Omawiana gra pozwala spełnić te fantazje, o których większość osób boi się mówić. W zestawie otrzymujecie zmysłowe akcesoria, służące dawaniu erotycznej rozkoszy: skórzany pejcz, kajdanki, opaskę na oczy i zasilany bateriami wibrator. Waszym celem jest poruszanie się pionkami po planszy. Mistrz (lub mistrzyni) losuje karty, a strona uległa posłusznie wypełnia zadania. Nieposłuszeństwo będzie karane, ale zawsze w sposób zmysłowy i niezwykle podniecający. 

Gra erotyczna „Sex Roulette”

„Sex Roulette” to seria gier erotycznych, która wprowadzi do waszej relacji podniecający element ryzyka i hazardu. Zasady są bardzo proste: kręcicie kołem, a strzałka wskaże erotyczne wyzwanie, które musicie wykonać. Zakres zadań zależy od wariantu gry. Wydawca udostępnia erotyczną ruletkę w wersji „Kiss” , „Kamasutra” , „Foreplay” , „Love & Marriage” , „Naughty Play” oraz „Kinky” . Wybierzcie grę odpowiednią dla siebie i odkryjcie ekscytujący świat erotycznego hazardu.

Gra erotyczna „50 twarzy zniewolenia”

Chcecie poczuć się jak bohaterowie bestsellerowej powieści erotycznej? Jeżeli odpowiedzieliście twierdząco, koniecznie musicie wypróbować grę „50 twarzy zniewolenia”. W zestawie znajdziecie aż 50 kart z zadaniami do wykonania i z seks-pozycjami, które najprawdopodobniej jeszcze nie gościły w waszej sypialni. Oddajcie się wspólnej namiętności, a szybko przekonacie się, jak bardzo ekscytująca może być wasza relacja. 

Gra erotyczna „Master & Slave – Bondage”

Gry erotyczne z cyklu „Master & Slave” dostarczają kochankom wyjątkowo silnych doznań, a edycja Bondage nie stanowi tu wyjątku. Ten tytuł pozwoli wam poznać mroczny i jednocześnie niezwykle zmysłowy świat krępowania, dominacji, nagrody i kary. Z tym tytułem spełnicie wszystkie fantazje, które dotąd skrywaliście w zakamarkach własnej wyobraźni. W zestawie znajdziecie wszystkie niezbędne akcesoria – kajdanki na nadgarstki i kostki, pas, linę, obrożę, knebel, opaskę na oczy, piórko, packę oraz pejcz. Nieprzewidywalny charakter rozgrywki sprawia, że ta pozycja będzie najlepszym wyborem dla osób, które nie boją się eksperymentować.  

Gra erotyczna „L'amour”

„L'amour” na najromantyczniejsza gra w całym zestawieniu. Zamiarem twórców było wyznaczenie granic intymności, których nie należy przekraczać w trakcie rozgrywki. Dzięki temu gra świetnie nadaje się zarówno dla par z długim stażem, jak i dla tych, które dopiero poznają się nieco bliżej. W trakcie rozgrywki, uczestnicy rzucają kostkami, losują karty i wykonują przypisane do nich zadania. Zwycięża ta osoba, która zbierze więcej serduszek. Warto postarać się, bo zwycięzcy przysługuje prawo do skorzystania z karty specjalnej, na której zapisuje swoje najskrytsze życzenie. 

Gra erotyczna „Gorące igraszki”

Kolejna gra erotyczna to propozycja dla doświadczonych kochanków, którzy chcą poszerzyć swoje seksualne horyzonty. W „Gorących igraszkach” rozgrywka dzieli się na 2 części. Najpierw uczestniczycie w fazie przygotowań, której celem jest wprowadzenie was w przesiąknięty erotyką nastrój. Na drugi etap składają się trzy poziomy  – flirt, igraszki oraz gorące szaleństwo, które stopniowo podgrzewają atmosferę aż do osiągnięcia temperatury wrzenia. Poza pikantnymi taliami kart w zestawie znajdują się niezbędne akcesoria erotyczne – nakładka wibracyjna, wibrator, piórko, opaska na oczy i płyta DVD ze zmysłowymi nagraniami. 

Gra erotyczna „Arkana Miłości” Edycja Deluxe

Ostatnia propozycja w naszym zestawieniu to gra erotyczna „Arkana Miłości” w wydaniu Deluxe. To idealna propozycja dla osób nieśmiałych, które wstydzą się mówić otwarcie o swoich intymnych fantazjach. Edycja Deluxe składa się z 3 zestawów kart – talii romantycznej, namiętnej i pikantnej. Pierwsza obejmuje łatwe zadania, które wprowadzą was w odpowiednią atmosferę. Druga winduje rozgrywkę na nieco wyższy poziom. Wyzwania w talii namiętnej zostały tak skomponowane, aby wprowadzić was w silnie erotyczną atmosferę, niemal zbliżającą się do ekstazy. Ostatnia talia, pikantna, czyni grę niezwykle odważną. Zanim po nią sięgniecie, wyzbądźcie się wszelkich zahamowań. Nie będzie to trudne, bo poprzednie etapy pozwolą wam przełamać nieśmiałość. Producent zadbał też o wszystkie niezbędne akcesoria. W zestawie znajdziecie kajdanki i opaskę na oczy.

ZOBACZ: Rozmiary prezerwatyw: jak dobrać odpowiedni dla siebie? Jak dopasować prezerwatywę do członka?

CZYTAJ TEŻ: Męski punkt G: gdzie jest i jak go stymulować?

WIĘCEJ O SEKSIE: Rodzaje prezerwatyw: jak wybrać prezerwatywę i jak ją poprawnie założyć?