W linii TommyXLewis, o której na elleman.pl pisaliśmy już kilkukrotnie, to nic innego jak zderzenie historii i nowoczesności. Trzecia odsłona streetwearowej kolekcji Hilfigera i Hamiltona to zestawienie amerykańskiej klasyki pierwszego ze sportowym stylem tego drugiego. Najnowszą kolekcję TommyXLewis pokazano influencerom, włoskim gwiazdom i światowym dziennikarzom w wieczór poprzedzający start Mediolańskiego Tygodnia Mody na różnorodnej grupie modeli, którzy występowali na wielopoziomowym wybiegu obudowanym lustrami. Kolekcja TommyXLewis na jesień 2019 trafiła na rynek zaraz po pokazie i już od wtorku dostępna jest w sprzedaży w ponad 65 krajach.

Tommy Hilfiger i Lewis Hamilton w Mediolanie

Dlaczego amerykanki projektant i brytyjski rajdowiec zdecydowali się na pokaz właśnie w Mediolanie?

- Historyczna architektura Mediolanu wypełniona młodzieżowym duchem miasta doskonale oddaje klimat współpracy z Lewisem w tym sezonie. Odbiór naszych wspólnych kolekcji przerasta najśmielsze oczekiwania. Uwielbiam patrzeć, jak w tych projektach klienci wyrażają siebie. – podsumował w rozmowie z nami Tommy Hilfiger.

CZYTAJ TE: Czarne jeansy dla mężczyzn. Od klasyki po hity z wybiegów [SHOPPING]

Ze wspólnej kolekcji zadowolony jest także Lewis Hamilton, który za każdym razem aktywnie włącza się w tworzenie kolekcji. A jakie były jego założenia koncepcyjne i estetyczne podczas pracy nad jej najnowszą, jesienną odsłoną?

- W tym sezonie wszystko opiera się na starciu dwóch światów: klasycznego DNA Tommy’ego i mojego nowoczesnego ulicznego styl. Nasza wspólna kolekcja TommyXLewis na jesień 2019 łączy dwa zupełnie inne punkty widzenia. Jej tworzenie było dla nas kolejną ekscytującą i inspirującą przygodą. Fantastycznie było patrzeć, jak w Mediolanie nasza wizja staje się rzeczywistością. 

Mediolański wieczór Tommy’ego Hilfigera i Lewisa Hamiltona uświetniła obecność ponad pięciuset gości, w tym przedstawicieli prasy, influencerów i gwiazd, którzy zebrali się w Società del Giardino – historycznym, osiemnastowiecznym klubie dla dżentelmenów. Wydarzenie zamknął wyjątkowy występ, który dał amerykański raper Pusha T.

Jesteśmy w Mediolanie!

ELLEMAN.pl był jednym magazynem z Polski zaproszonym na to wydarzenie. Przy okazji wizyty w Mediolanie mieliśmy okazję nie tylko obejrzeć kolekcję TommyXLewis z bliska, lecz także porozmawiać z jej twórcami. Nie tylko o tym, co modny i stylowy facet będzie nosić tej jesieni i zimy. Efekt tej rozmowy znajdziecie w kolejnym, grudniowym wydaniu ELLE MANA.

ZOBACZ TEŻ: Piotr Czaykowski i Modny Tata na otwarciu pierwszego polskiego butiku Intimissimi Uomo

Tymczasem zajrzyjcie do naszej GALERII>>>, żeby zobaczyć, jak wyglądał mediolański pokaz Tommy’ego i Lewisa. Nas w kolekcji najbardziej zachwyciły polarowe kożuchy z błyszczącą tkaniną, jasno kremowe bluzy z dużymi haftami loga kolekcji, ciepłe burgundy plecakach i przeskalowane kraty zestawione z czerwono-niebieskim marmurkowym wzorem. Zdjęcia sylwetek z jesiennej kolekcji TommyXLewis znajdziecie TUTAJ>>>