Cieszy fakt, że nasze rodzime marki odzieżowe coraz śmielej podbijają zagraniczne rynki. Ostatnio sporo w mediach mówiło się o sukcesach Sary Boruc, Maffashion czy Marty Butrym. Zważywszy na to, jakie światowe sławy wybierały ich projekty, to nie powinno nikogo dziwić. Lista jest naprawdę imponująca - polską modę upodobały sobie m.in. Kendall Jenner, Hailey Bieber, Meghan Fox oraz Kim Kardashian. Do tego zacnego grona dopisać możemy kolejne znane nazwiska, tym razem płci męskiej. Wszystko za sprawą Jakuba Buczyńskiego, założyciel brandu Jackob Buczynski.

 

W sztandarowym projekcie Polaka, czyli vintage'owej kurtce jeansowej z charakterystycznymi, kolorowymi frędzlami, zaprezentował się jeden z najpopularniejszych sportowców świata, brązowy medalista olimpijski z Londynu i Rio, Tom Daley oraz jego mąż, ceniony scenarzysta i producent filmowy, Dustin Lance Black. Co ciekawe, panowie w denimowy katan przyodziali także swojego niespełna trzyletniego synka, Robbiego Raya, którego urodziła im matka zastępcza. Cała trójka postawiła na ubranie polskiej firmy podczas niedzielnego spaceru po ulicach brytyjskiej stolicy. 

„Uwielbiam nasze małe rodzinne spacery i pikniki w parku! Robbie był szczególnie fanem naszych „skrzydeł”, dzięki którym możemy latać jak ptaki” - napisał trzykrotny mistrz świata pod opublikowaną fotografią. 

Wcale nie dziwi nas, że Daley i jego najbliżsi zdecydowali się na kurtkę od Jakuba Buczyńskiego. To absolutny must have sezonu wiosna-lato 2021! Projekt świetnie nadaje się na festiwal czy imprezę i idealnie wpisuje się w panujące trendy -  tworzony jest w duchu upcyclingu i zero waste. „Chcemy, aby nasze produkty były nie tylko symbolem zmieniającej się świadomości konsumpcji dóbr, ale pozytywną zmianą dla środowiska i kolejnych pokoleń” - czytamy na oficjalnej stronie. 

Model wciąż dostępny jest w sklepie online marki, a jego cena wynosi 629 zł.