A teraz wyobraź sobie inną wersję poranka. Po dość chłodnej nocy budzi cię śpiew ptaków. Sprawdzasz na smartfonie, która godzina i okazuje się, że do umówionego spotkania jeszcze dużo czasu. Rozpinasz namiot, w którym zdecydowałeś się spędzić ostatnie dni mijającego lata. Wsypujesz mieloną kawę do turystycznego kubka i siadasz na polance, z której rozpościera się widok na malownicze jezioro. Nagle orientujesz się, że pora zbierać się do pracy. Zabierasz plecak, w nim laptop, kalendarz i pióro od dziewczyny. Tak, to z urodzin. Zakładasz kask i wsiadasz na motor, który poprzedniego lata wyremontowałeś ze swoim tatą. Przekręcasz kluczyki w stacyjce i ruszasz w drogę

Mkniesz przez leśne dróżki, bezdroża i pola, które jeszcze nie tak dawno tonęły w zbożach. Czujesz się naprawdę wolny. Nawet nie zauważasz, kiedy docierasz do biura w centrum miasta. W szybie widzisz swoje odbicie i upewniasz się, że garnitur leży idealnie. 

The Travel Suit to kolekcja popularnej marki Mango zaadresowana do facetów, którzy czują się dobrze zarówno w miejskiej dżungli, jak i podmiejskich bezdrożach, a do tego kochają elegancję i chcą zawsze czuć się szalenie atrakcyjni. Stonowane, klasyczne kolory, wygodne kroje oraz dodatki, które dodadzą ci klasy, a do tego elastyczne tkaniny, które są odporne na zagniecenia i zachlapania. Twarzą kampanii został Ollie Edwards, znany brytyjski model. ELLE Man wypytał go, jaki jest najbliższy cel jego podróży i czy nowe garnitury od Mango są w istocie tak wygodne.

Lubisz podróżować?
Nawet bardzo! Mam szczęście, że podróżuję w związku z pracą. To duża zaleta bycia modelem. 
Jak wyglądałaby Twoja podróż marzeń?
Obecnie marzy mi się zobaczyć Japonię. Nigdy tam nie byłem, więc bardzo chciałbym to nadrobić. Zaczynam planować mój wyjazd na koniec tego roku. Nie mogę się doczekać.
To Twoja kolejna już współpraca z Mango. Za co cenisz ich kolekcje?
Pracuję z tymi ludźmi od dawna i zawsze to uwielbiałem. Mango wciąż zadziwia mnie swoim wyczuciem stylu i estetyką. A kiedy ubrania wyglądają dobrze, moja praca jest dużo łatwiejsza.
A garnitur podczas podróży to dobry pomysł?
Ten garnitur jest wspaniały! Nie zdejmowałem go przez cały dzień podczas nagrania i uwierzcie mi, dało radę! Był bardzo wygodny i wytrzymywał wszystko, na co go wystawialiśmy.
Co masz na sobie, gdy jesteś sam i chcesz się zrelaksować?
Przez większość czasu lubię ubierać się zwyczajnie. Noszę koszulki z logami zespołów, bluzy z kapturem i prawie nigdy nie rozstaję się z bejsbolówką. Moją „grzeszną przyjemnością” są sneakersy. Nie mogę przestać ich kupować! Mam już setki par.
To na koniec kilka krótkich pytań. Kurort czy bezludna wyspa? Krawat czy muszka? Samotna podróż czy przygoda z grupą przyjaciół? 
Jakiś kameralny hotel na bezludnej wyspie byłby idealny! (śmiech) Do mnie pasuje zdecydowanie krawat. A z przyjaciółmi i rodziną uwielbiam spędzać czas, więc czemu nie? 

Nowa kolekcja jest już dostępna w sklepach! Ale zanim wybierzecie się do sklepów, zachęcamy do obejrzenia video i zdjęć z kampanii w naszej galerii!