The North Face ogłosił właśnie kolejną współpracę. Po wypuszczonej na rynek zaledwie w piątek hybrydowej kolekcji narciarskiej z Supreme, marka zdecydowała się na kolejny wspólny projekt - tym razem biorąc pod lupę potrzeby naszej planety. W jego ramach powstała mini-kolekcja przyjaznych środowisku toreb, które mają być dostępne w trzech wariantach. Dwa z nich to typowe torby na ramię, które idealnie sprawdzą się w przestrzeni miejskiej. Trzeci wzór to praktyczny worek, który fani The North Face będą mogli zabrać ze sobą na niejedną wyprawę w góry lub na obóz przetrwania. Torby, jak na TNF przystało, charakteryzują się nie tylko praktycznością i całą serią przydatnych kieszeni i schowków do przechowywania mniejszych przedmiotów, ale też oryginalnym designem, logiem TNF i markowymi paskami Brytyjczyka Christophera Raeburna, którego poproszono o zaprojektowanie linii.

Zero Waste od The North Face i Christophera Raeburna

Każda z toreb wchodzących w skład linii powstała z innej części zużytego namiotu. Każda z nich jest zatem unikatowa i jedyna w swoim rodzaju, choć wszystkie zostały wykonane z tego samego typu namiotów The North Face. W kolekcji dostępne są m.in. modele w kolorze żółtym, granatowym i khaki.

Kolekcja już jest dostępna w internetowym sklepie The North Face oraz na stronie jej projektanta  - Christophera Raeburna. Ceny poszczególnych modeli zaczynają się od 80, a kończą na 135 funtach. Warto się decydować na nie już teraz. Ich zakup może być ostatnią rzeczą, jaką zamówicie na brytyjskich stronach przed Brexitem. Albo i nie...