The Look of the Year 2019 - sesja zdjęciowa

Tegoroczna odsłona The Look of the Year tradycyjnie przyciągnie do Łodzi gwiazdy świata mody, czołowych projektantów, stylistów, fotografów. Spośród 20 finalistów: 10 modelek i 10 modeli, wyłonionych z tysięcy na castingach, profesjonalne jury finału wybierze laureatów polskiej edycji, którzy będą reprezentować nasz kraj w światowym konkursie The Look of the Year 2019 na Malcie.

W ramach przygotowań do finału uczestnicy konkursu The Look of the Year 2019 wzięli udział w metamorfozach swojego wizerunku i oficjalnej sesji zdjęciowej. Stylizacje do zdjęć przygotowała marka Born2Be. O fryzury zadbała Akademia Wierzbicki & Schmidt, a o makijaże marka Estee Lauder. Na elleaman.pl rezentujemy zdjęcia zza kulis oficjalnej sesji zdjęciowej, a już wkrótce zaprezentujemy zdjęcia wszystkich finalistów.

The Look of the Year  - historia

The Look of the Year to najstarszy i najbardziej prestiżowy konkurs modellingowy na świecie.  Od ponad 30 lat, w ponad 50 krajach na świecie poszukuje nowych twarzy świata mody. Konkurs The Look of the Year to początek wielkich karier ikon mody takich jak: Cindy Crawford, Gisele Bundchen czy Kasia Smutniak. Głównym polskiej edycji jest Miasto Łódź i Łódzkie Centrum Wydarzeń. Kto w tym roku dostanie szansę na to, żeby pójść w ich ślady? O tym przekonamy się już 7 września w Łodzi.