Tesla DMC-12: prawdziwy powrót do przyszłości

Tesla Roadster jest prawdziwym arcydziełem motoryzacji. Design i kosmiczne osiągi wyciągane z bezemisyjnych silników elektrycznych sprawiają, że samochód ten jest jednym z bardziej pożądanych aut, a przecież nie jest nawet jeszcze dostępny w sprzedaży!

A co, gdyby ktoś jeszcze bardziej go unowocześnił? Wiecie, tak filmowo? Gdyby ktoś połączył Teslę Roadster z DeLoreanem DMC- 12 z „Powrót do przyszłości? Wyszłoby wtedy mniej więcej coś takiego:

Imponujący projekt, prawda? Charlie Nghiem, designer z San Francisco, złączył ze sobą obydwa projekty, których jest - swoją drogą - wielkim fanem. W swoim dziele połączył Teslę Roadster w pakiecie SpaceX (doda on jeszcze więcej mocy) z akcentami z „Powrotu do przyszłości”. O ile z przodu nie widać wielu zmian, o tyle z tyłu robi się naprawdę ciekawie. W miejscu tylnej szyby i bagażnika znajdują się dopalacze. Nghiem wykonał także ukłon w stronę Martiego McFly’a (Michael J. Fox’a) i w swoim projekcie znalazł także miejsce dla deski, na której jeździł w drugiej części „Powrotu do przyszłości”.

Wizualizację Ngiema skomentował także ojciec Tesli, Elon Musk:

Ekscentryczny miliarder jedynie bez entuzjazmu napisał, że pakiet SpaceX będzie subtelnie ukryty. Widocznie projekt Charliego Nghiema nie przypadł Muskowi do gusty. Nam jednak bardzo się podoba!