Robert Zahabi, właściciel firmy Rides by Kam, przemodelował kultowy muscle car w coś rodzaju Hulka samochodów. Słusznie nazwany „havoc” (z ang. spustoszenie, zniszczenie), samochód posiada całkowicie aluminiowy silnik HEMI V8 o pojemności 9,4 litra z ulepszonymi zaworami i głowicą. Jego moc osiąga absolutnie szalone 2500 KM.

ZOBACZ TEŻ: Najciekawsze muscle cary na rynku: przegląd elleman.pl

Zahabi postawił na swego rodzaju klasykę, montując manualną skrzynię biegów T-56, która była używana w innych pojazdach o dużej mocy, takich jak Dodge Viper czy Chevrolet Camaros z lat 90. Inne zmiany mechaniczne obejmują podwozie Roadster Shop Fast Track i niezależne zawieszenie. Zderzaki również zostały zwężone i schowane, aby uzyskać groźniejszą sylwetkę, podczas gdy niestandardowe tylne światła nawiązują do podstawowego Challengera. Auto jeździ na 20-calowych felgach American Legend.

Według amerykańskiej firmy Dakota Digital, która dostarczyła podświetlany na czerwono zestaw wskaźników w kokpicie, Zahabi pomyślał swoją deskę rozdzielczą jako ukłon w stronę vintagowych samochodów sportowych. Centralna konsola nie jest odarta jednak z nowoczesności, bowiem posiada iPada zamontowanego za szkieletowaną dźwignią zmiany biegów od firmy Ringbrothers.

Nie wiadomo, czy Zahabi sprzeda swoje dzieło. A jeśli tak, to pewnie jego cena nie będzie niska. Zawsze można skontaktować się z Rides By Kam i dowiedzieć się o szczegóły. Tak czy siak warto spojrzeć na samochód w poniższym wideo: