Targi rzeczy Ładnych / ZIMA 2019 - strefy

Przedświąteczne edycja Targów Rzeczy Ładnych podzielona będzie na trzy przestrzenie. W pierwszej - Laboratorium - znajdzie się ponad 160 najciekawszych marek reprezentujących polski design podzielony na strefy tematyczne: MEBLE, LAMPY, CERAMIKA I SZKŁO, VINTAGE, TEKSTYLIA, DZIECI, WELLNESS, ROŚLINY i AKCESORIA. Wśród wystawców znajdą się legendy polskiego projektowania, takie jak słynna Manufaktura w Bolesławcu (pierwszy raz w historii!) czy Swarzędz Home (także debiut). Nie zabraknie najpopularniejszych marek w historii TRŁ, które robią międzynarodowe kariery, takich jak FOONKA (tekstylia), ÅOOMI STUDIO (ceramika), czy GROW RAW (ceramika i rośliny). Obok nich zobaczymy aż 77 debiutantów, których produkty i projekty już robią wielkie wrażenie - np. Marcelinę Jarnuszkiewicz, czy Arkadiusza Szweda z projektem Waterlove. Po raz pierwszy pojawi się też na TRŁ cały kolektyw NÓW. NOWE RZEMIOSŁO, który zrzesza najciekawszych projektantów interpretujących w nowoczesny sposób tradycyjne techniki rzemieślnicze. W ogromnych strefach CERAMIKA i WELLNESS będzie można znaleźć tysiące pomysłów na prezenty najwyższej jakości, a w przypadku WELLNESS także ogromny wybór produktów eko. W strefie DZIECI będzie czekał największy w historii wybór fantastycznych wydawnictw dziecięcych i producentów oryginalnych zabawek, a ozdobą edycji będzie większa niż kiedykolwiek wcześniej strefa ROŚLINY, z kwiatami, roślinami zielonymi i akcesoriami do każdego domu.

Targi rzeczy Ładnych / ZIMA 2019 - plakaty, ilustracje i druk

Osobną strefą będzie umieszczony w Butelkowni TRŁ PRINT! - strefa plakatów, ilustracji i druku, w której zaprezentuje się ponad 60 najciekawszych i odnoszących sukcesy w Polsce i za granicą plakacistów, ilustratorów oraz projektantów. Nazwiska takie jak Dawid Ryski, Bartosz Kosowski, Katarzyna Bogucka, Patryk Mogilnicki, Paweł Jońca, Aleksandra Morawiak, Pola Augustynowicz, Tomasz Płonka, czy ekipa Polskich Zakładów Ilustratorskich to czołówka polskiej ilustracji i kolażu. Obok nich zaprezentuje się cała rzesza młodych projektantów, takich jak Paulina Adamowska, Michał Sokołowski, czy Martyna Willner, których prace już charakteryzują się znakomitym poziomeme. Do tego jak zawsze bogaty wybór klasyki polskiego plakatu z największymi nazwiskami - to wszystko w strefie TRŁ PRINT!

Targi rzeczy Ładnych / ZIMA 2019 - strefa ELLE MAN

Nowością tej edycji Targów Rzeczy Ładnych, będzie nowa strefa mody, dodatków i stylu życia przygotowana wspólnie z ELLE, ELLE Decoration i ELLE MAN. Znajdzie się w niej ponad 30 wyselekcjonowanych marek i projektantów, których do tej pory nie można było zobaczyć na Targach Rzeczy Ładnych, min. znakomita marka odzieżowa NAGO, czy marka Sirene Eyewear oferująca oryginalne projekty oprawek do okularów.

Targom Rzeczy Ładnych jak zwykle będą towarzyszyły wystawy i wydarzenia specjalne, m.in. znakomita wystawa „PRZYTUL POLSKĘ”, zachęcająca dzieci i dorosłych do zastanowienia czym jest nowoczesny patriotyzm oraz wystawa zorganizowana z okazji 20-lecia Galerii Plakatu AMS.

Targi rzeczy Ładnych / ZIMA 2019 - Co, gdzie i kiedy?

  • Co? Targi rzeczy Ładnych / ZIMA!
  • Kiedy? 30 listopada -1 grudnia 2019, godz.11-19
  • Gdzie? Centrum Praskie Koneser
  • Za ile? Wstęp: 10 zł