Jeśli lubicie otaczać się pięknem i jakością, nie może was tam zabraknąć. Targi Rzeczy Ładnych to największe święto designu w Polsce, podczas którego zaprezentuje się ponad 300 marek i projektantów. Nadchodząca edycja TRŁ, którą zaplanowano na drugi weekend grudnia (11-12.12), odbędzie się w najbardziej prestiżowej przestrzeni PGE Narodowego, czyli Biznes Klub, z widokiem na płytę stadionu z jednej strony i na centrum Warszawy z drugiej.

Na odwiedzających czekają specjalne strefy TRŁ x ELLE, w których spotkacie starannie wybrane marki modowe i biżuteryjne, których normalnie nie zobaczycie na Targach Rzeczy Ładnych. 

To jednak nie koniec niespodzianek. Tydzień później, czyli w dniach 18-19 grudnia, targi zawitają do stolicy Górnego Śląska. W Katowicach spotkamy się w niezwykłych przestrzeniach Międzynarodowego Centrum Kongresowego. Dodajmy, że na TRŁ zobaczymy także m.in. meble, ceramikę, plakaty, rośliny, lampy, produkty vintage czy zabawki dla dzieci. 

TRŁ ZIMA! & TRŁ KATOWICE! – zgłoszenia

Chcesz zostać wystawcą? Nabór na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE! wciąż trwa, dlatego nie zwlekaj i zgłoś swoją markę już teraz: Warszawa (TUTAJ) lub Katowice (TUTAJ). Pamiętajcie, że w formularzu należy zaznaczyć Strefa ELLE. Do zobaczenia!