Główny zarzut wobec twórców dotyczy Willa Smitha, który w filmie wcieli się w postać Dżina. W mediach społecznościowych pojawiły się obawy, że Dżin nie będzie niebieski (jak w pierwowzorze). Aktor, największa gwiazda aktorskiego "Aladyna", postanowił odnieść się do głosu niezadowolonych i napisał na Instagramie:

- Tak, będę niebieski!

Można więc domniemywać, że zdjęcia opublikowane przez "Entartainment Weekly" to fotosy jeszcze przed ostateczną obróbką.

 

 

Aktorską wersję "Aladyna" reżyseruje Guy Ritchie ("Król Artur: Legenda miecza", "Sherlock Holmes: Gra cieni"). W filmie - obok Smitha - wystąpią m.in. Mena Massoud oraz Naomi Scott. Polską premierę produkcji zaplanowano na maj 2019.

To nie pierwszy raz, kiedy Hollywood kręci aktorską wersję kultowej bajki. Kilka lat temu otrzymaliśmy całkiem udaną "Księgę Dżungli", a nie tak dawno głośno było o "Pięknej i Bestii", gdzie główną rolę zagrała Emma Watson. Czy "Aladyn" powtórzy sukces poprzednich produkcji? Choć pierwsze zdjęcia opublikowane przez "Entartainment Weekly" nie zachwycają, Guy Ritchie już nie raz udowodnił, że jest naprawdę dobrym reżyserem!