Wakacyjny ELLE MAN już na rynku!

Nowy, wakacyjny numer ELLE MANA już w kioskach. W tym wydaniu, poza okładkowym wywiadem z Borysem Szycem, znajdziecie też rozmowę z Marcinem Gortatem, który przechodzi właśnie na sportową emeryturę, wyznania Łukasza Fabijańskiego, który opowiada nam o tym, dlaczego woli słuchać niż mówić oraz mocną modową sesję z udziałem Kamila Nożyńskiego i Jakoba Kosela. ELLE MAN to jednak nie tylko bohaterowie okładek i artykułów, lecz także nasi przyjaciele, partnerzy i czytelnicy. I to właśnie oni pojawili się we wtorek wieczorem na uroczystej premierze nowego numeru magazynu. Tę zwyczajowo poprowadził Olivier Janiak. Nie tylko nasz redaktor naczelny brylował jednak na scenie popularnego warszawskiego klubu Niebo. Premierę naszego magazynu połączyliśmy bowiem z promocją najnowszej płyty Gabi Drzewieckiej „Gabinet Dźwięku”, która została wydana pod patronatem Radia Chilli Zet. To właśnie tam na co dzień możecie posłuchać nie tylko zdolnej, ale pięknej dziennikarki.

Premiera nowego ELLE MANA - gwiazdy i goście

Gabi Drzewiecka opowiadając o swojej płycie, zdradziła, że ta jest niezwykle eklektyczna. Na dwukrążku znajdują się bowiem przedstawiciele różnych gatunków muzycznych. Część z nich wystąpiła wtorkowego wieczoru na naszej scenie. Goście magazynu mogli posłuchać takich artystów jak Martina M, Atari Wu (wywiad z muzykiem znajdziecie w naszym wakacyjnym ELLE MANIE), DJ Boogie (ambasador marki Armani Exchange), Punk’ill, Nowosad. Gwiazdy wieczoru podziwiali nasi goście specjalni. Na wydarzeniu pojawili się m.in. Alan Andersz, Natalia Siwiec, Anna Wendzikowska, Jakob Kosel, Maffashion, Anna Karwan, Nick Sinckler, Martin Lewandowski, Agnieszka Wesołowska, Maks Behr, Agata Biernat, Magdalena Pieczonka i Bovska.

Premiera nowego ELLE MANA - partnerzy

Wydarzenia tego nie byłoby bez naszych partnerów. Goście ELLE MANA mogli raczyć się piwem Żywiec, wodą kokosową Coconaut, a do domu zabrać próbki kosmetyków SEBMAN oraz słuchawki Kruger&Matz. Partnerami wieczoru były także marki Armani Exchange i Candeo a partnerem medialnym wydarzenia – Radio Chilli Zet. Za gościnę dziękujemy klubowi Niebo.

Premiera nowego ELLE MANA - zdjęcia

Relację z premiery wakacyjnego numeru ELLE MANA znajdziecie naszej GALERII>>>

Do zobaczenia na kolejnej już za trzy miesiące!