Już za kilka dni na rynku pojawi się zupełnie nowy numer ELLE MANa, a my już wczoraj mieliśmy okazję świętować jego premierę w zupełnie nowej restauracji Dock 19 by Mateusz Gessler. Okazja była o tyle wyjątkowa, że w ramach jednego spotkania celebrowaliśmy aż trzy okazje: nowe wydanie ELLE MANa, premierę tegorocznej edycji kalendarza „Dżentelmeni", a także otwarcie nowego lokalu Mateusza Gesslera.

Impreza ELLE MAN – jak było? 

Na spotkaniu nie zabrakło nie tylko bohaterów najnowszego wydania i uczestników projektu „Dżentelmeni", ale też autorów tekstów z najnowszego wydania, partnerów i przyjaciół redakcji. Wśród gości pojawili się m.in. Maciej Kawulski, Novika, Staś Zienkiewicz, Gabi Drzewiecka, Sebastian Cybulski, Jan Wieteska, Rafał Maślak, Rafał Jonkisz, a także bohaterowie kalendarza „Dżentelmeni": Michał Mikołajczyk, Mateusz Janicki, Jan Dąbrowski czy Blowek.

Jak pisze Grzegorz Kapla, redaktor papierowego wydania ELLE MAN: „ dobro ma to do siebie, że pomnaża się, kiedy się je z kimś dzieli. Mieliśmy trzy okazje do tego, żeby się dzielić. Po pierwsze - dwunasta już premiera Kalendarza „Dżentelmeni", akcji charytatywnej, która przyniosła do tej pory dziesięć milionów złotych pomocy najbardziej potrzebującym. Po drugie – była to premiera zimowego numeru ELLE MAN, jesteśmy partnerem Kalendarza, oddaliśmy mu okładkę, a łamy – dżentelmenom, żeby mogli powiedzieć o tym jakie wartości w tym dziwnym świecie pozwalają im być dobrymi ludźmi, pełnymi nadziei i ufności, że lepszy będzie świat. Po trzecie – była to też premiera Dock 19 – nowej restauracji Mateusza Gesslera, jednego z bohaterów Kalendarza. Goście dopisali, paparazzi mieli na ściance bogactwo osobowości, a telewizje do wyłącznej dyspozycji kilka wybitnych gwiazd sceny, estrady i internetu. A my mogliśmy spotkać kilku znajomych i kilku przyjaciół. Cieszyliśmy się jak dzieci, covid, nie covid to naprawdę przywilej słyszeć gwar tłumu ucieszonego tym, to co może wspólnie przeżywać". 

Gospodarzem wieczoru był redaktor naczelny magazynu ELLE MAN Olivier Janiak, a imprezę swoimi występami muzycznymi uświetnili Novika, a także Staś Zienkiewicz, bohater rubryki SUPERMODEL w nowym ELLE MANie i twórca sceniczny występujący pod pseudonimem „Zzzleepy Monroe". 

Obecni na imprezie goście mieli okazję nie tylko degustować najwyższej jakości drinki dostępne w nowym menu restauracji, ale też obejrzeć na własne oczy sesje wykonane do tegorocznej edycji kalendarza „Dżentelmeni". Miłym dodatkiem były też sceny wideo z backstage'u sesji wykonanych do nowego numeru magazynu, które dzięki uprzejmość naszego partnera marki LG, goście mieli okazje oglądać na ekranach OLED najwyższej jakości, które dzięki technologii samoświecących pikseli potrafią osiągnąć efekt absolutnej czerni.