Już 31 stycznia podczas specjalnego koncertu organizowanego przez Universal Pictures zostanie pokazany oficjalny zwiastun nadchodzącej produkcji. Na razie nie wiemy nic na temat samej fabuły, bowiem producenci robią wszystko, aby utrzymać ją w tajemnicy. W środę 29 stycznia ukazał się pierwszy teaser filmu, który był dość nietypowy, bowiem nie zawierał żadnych scen akcji.

ZOBACZ TEŻ: „Szybcy i wściekli 9”: pierwsza zapowiedź filmu. W takiej odsłonie Vina Diesela się nie spodziewaliście!

Wiemy za to na pewno, że w „Szybcy i wściekli 9” zobaczymy Vina Diesela, Michelle Rodriguez, Jordanę Brewster, Johna Cenę, Charlize Theron, Ludacrisa, Helen Mirren, Michaela Rookera, Tyrese Gibsona, Francisa Ngannou i Cardi B. Reżyserem filmu jest Justin Lin, który do tej pory nakręcił cztery odsłony serii, zaś scenarzystą jest Dan Casey.

Film trafi do kin 22 maja 2020 roku. Czy pięknie po raz trzeci granica miliarda dolarów przychodu? Można właściwie stawiać w ciemno, bo seria „Szybcy i wściekli” stała się trochę czymś na miarę MCU – jest już tak mocno zagnieżdżona w świadomości masowej publiczności, że ta nie ma zamiaru omijać każdą kolejną przygodę Dominica Toretto i rodziny.