Szaleństwo Zakupów 2019: co w programie?

Zakupowe Szaleństwo zaczynamy w piątek i już teraz zapraszamy na afterwork do specjalnie przygotowanych stref Beauty i Chillout! To tu możecie liczyć m.in. na porady specjalistów, którzy pomogą Wam przygotować się na wieczorne wyjście. Wszystko to przy dobrej muzyce i koktajlach pełnych drogocennych witamin. Sobota wypełniona spotkaniami i rozmowami z najciekawszymi osobowościami? Tak, w Galerii Mokotów! Specjalne spotkanie w formie konferencji dla wszystkich kobiet! O tym, jak wywracać rzeczy do góry nogami, jak przebić się w modzie, czy i jaki mamy wpływ na zmiany w branży fashion i w naszym życiu.

Zapraszamy wszystkich do dyskusji na te i inne tematy, które łączy jedno: przekonanie, że drzemiąca w nas wewnętrzna siła pozwala dojść do celu, zrealizować marzenia lub po prostu zyskać nowe, cenne doświadczenia. Oprócz stref Beauty i Chillout w strefie Szaleństwa Zakupów spotkacie również stylistów, którzy w garderobach ELLE, GLAMOUR i ELLE MAN podpowiedzą i doradzą, jak mierzyć się z modowymi trendami, a do tego bardzo chętnie podzielą się z Wami sposobami na udane stylizacje. Tego dnia w Galerii Mokotów rozdajemy również niesamowite prezenty: kosmetyki i gadżety! Wszystko to zakończymy spektakularnym pokazem mody, na który już teraz serdecznie zapraszamy.

Od poniedziałku do środy 7-10 października w Galerii Mokotów będziecie mogli wziąć też udział w różnych warsztatach – od customizacji ubrań, przez kulinarne przygody, aż do tematów związanych ze zdrowiem i z urodą. Zaplanujcie początek października tak, aby skorzystać z atrakcji przygotowanych przez nas specjalnie dla Was w Galerii Mokotów. Nie może Was tam zabraknąć! Więcej szczegółów na www.galeriamokotow.pl.

Szaleństwo Zakupów 2019: Galeria Mokotów

Zakupy w Galerii Mokotów to spotkanie z najlepszymi markami uwielbianymi przez fashionistki na całym świecie! Ponad 230 butików i salonów wypełnionych topowymi markami z branży mody i urody, które w otoczeniu kawiarni i restauracji tworzą wyjątkowe miejsce dla miłośników mody i lifestyle’u. Galeria Mokotów to miejsce, w którym po prostu chce się spędzać czas i do którego lubimy wracać. To tu znajdziecie m.in. salony marek niedostępnych nigdzie indziej w Polsce, a w zakupach chętnie pomogą Wam styliści współpracujący na co dzień z Galerią Mokotów!

Więcej o akcji dowiesz się ze strony szalenstwozakupow.pl