Szaleństwo Zakupów to nie tylko shopping, lecz także warsztaty z fotografii, gotowania i „robótek ręcznych”. O tych pisaliśmy już TU. Nasza akcja zakupowa to jednak także cały szereg paneli dyskusyjnych i spotkań z gwiazdami, w których możecie uczestniczyć za darmo. A wszystko to już w najbliższa sobotę, 5 października 2019 w warszawskiej Galerii Mokotów. Spotkania z gwiazdami i gośćmi specjalnymi Szaleństwa Zakupów poprowadzi red. naczelny ELLE MAN - Olivier Janiak. Dokładny harmonogram spotkań i sylwetki naszych gości znajdziesz poniżej:

SOBOTA, 5 października 2019, Galeria Mokotów

 1.       14.30-15.00 – Sukces zaczyna się w Twojej głowie 

Prelegenci: Karolina Cwalina, Katarzyna Dąbrowska, Ola Budzyńska, Joanna Moraczewska, Katarzyna Jaroszyńska

Jak:

 • osiągnąć sukces/czym sukces jest dla Ciebie?
 • określić swój cel
 • organizować swój czas, planować
 • działać konsekwentnie
 • ustalać priorytety
 • być asertywnym; umiejętność mówienia „nie”?

Karolina Cwalina - to jedna z najmłodszych certyfikowanych coachów w Polsce. Od 2011 roku wspiera, inspiruje i motywuje. Prowadzi indywidualne sesje coachingowe, szkolenia dla firm, wyjazdy motywacyjne, eventy oraz warsztaty. Jest jedną z założycielek platformy Wszystkozaczynasiewglowie.pl oraz autorką książek: "Wszystko zaczyna się w głowie. Planuj/działaj/nie marudź", #GIRLSTALK Dziewczyny/Rozmowy/Zycie. Jest pomysłodawczynią oraz założycielką projektów: „Sukces zaczyna się w głowie” oraz „Sexy zaczyna się w głowie”. Stale pisze dla magazynu Glamour oraz Sukces Pisany Szminką.

Katarzyna Dąbrowska - redaktor naczelna magazynu Glamour, od 11 lat związana z wydawnictwem Burda Media. Zanim została redaktor naczelną Glamour pracowała na stanowisku zastępcy redaktor naczelnej „InStyle” oraz jako sekretarz redakcji „Gali”.

Ola Budzyńska, Pani Swojego Czasu - autorka książek o zarządzaniu swoim czasem oraz asertywności dla kobiet. Od 10 lat uczy kobiety jak zarządzać swoim czasem, jak brać czas w swoje własne ręce i efektywnie go wykorzystywać. Uczy jak dobrze się zorganizować, jak obrać swój cel oraz jak znaleźć czas na swoje pasje i marzenia. Ola Budzyńska wierzy, że każda z kobiet może być Panią Swojego Czasu.

Joanna Moraczewska - mama, dziennikarka, autorka bloga o urodzie, modzie i świadomym stylu życia. Autorka książki "Kobiety Rakiety. My z Pokolenia z X". dedykowanej kobietom, które wkroczyły w dorosłość w latach 90 XX wieku skłaniającej do refleksji, w jakim punkcie życia się znajdują, czy są z niego zadowolone, czy wykorzystały swój potencjał, a może czas coś zmienić? Przez wiele lat związana z pracą w wydawnictwie zdecydowała się na pracę, jako dziennikarka freelancerka, zdecydowała się na działanie na własną rękę, na własnych warunkach.

Katarzyna Jaroszyńska


Dziennikarka DDTVN, w którym prowadzi cykl „Odpicowane Mieszkanie”. Pasjonuje się projektowaniem wnętrz.

2.       15.15- 15.45 – Body Positive

Prelegenci: Ismena Dąbrowska, Magda Jagnicka, Julita Pająk, Magdalena Głodek

 • Samoświadomość
 • Naturalność, jako siła
 • Akceptacja
 • Gotowość do wprowadzania zmian, praca nad swoimi wadami
 • Wyważenie, dystans do siebie i swojego wyglądu
 • Jak zamienić swoje niedoskonałości w zalety

Julita Pająk – fotografka, Magdalena Głodek – artystka malarka - obydwie rozpoczęły swoją drogę artystyczną po 30ce. Wspólnie stworzyły projekt artystyczny ukazujący 15 różnych historii o sile kobiecości. Do projektu zaprosiły wyjątkowe kobiety, które nie boją się wyrażać głośno tego co myślą i wbrew stereotypom walczą o swoje marzenia. Projekt pokazuje, że ograniczenia są tylko w naszych głowach i że „chcieć to móc”.

Magda Jagnicka - ca co dzień stylistka w magazynie Glamour, poza pracą jej pasją jest boks. Jest pomysłodawczynią i założycielką Boxing Girls – cyklicznych warsztatów boksu dla kobiet, które chcą spróbować treningów, ale np. wstydzą się pójść na zajęcia. Boxing Girls pozwala kobietom spróbować swoich sił w boksie w luźnej i przyjemnej atmosferze. Udowadnia, że boks nie jest sportem tylko dla mężczyzn i zaraża swoją pasją do niego inne kobiety.

Ismena Dąbrowska - redaktor prowadząca Glamour.pl. Dziennikarka z pasji i wykształcenia. Organizuje spotkania z cyklu Glamour Girls Club – grupie, w której czytelniczki Glamour dzielą się swoimi opiniami na temat kosmetyków, recenzują książki i płyty, dzielą się nowinkami modowymi.

3.       16.00-16.30 – Siła Kobiet

Prelegenci: Marta Kowalska, Marta Wojtal, Krystyna Łuczak- Surówka, Maja Sablewska

 • Na czym polega siła kobiecości?
 • Źródła inspiracji w pracy i w życiu
 • Ciekawość świata, ciągły rozwój, poszukiwanie nowych dróg i rozwiązań
 • Świadomość własnej siły i wartości, ale także swoich słabości – praca nad nimi
 • Asertywność
 • Walka ze stereotypami
 • Konsekwencja w działaniu

Marta Kowalska - redaktor prowadząca ELLE.pl , dziennikarka, pasjonatka mody oraz ekspertka w świecie nowych technologii. Wierzy, że prosta komunikacja, zdecydowane dążenie do celu bez oglądania się za siebie i na innych jest drogą do sukcesu.

Marta Wojtal - fotografka - fotografuje m.in. gwiazdy kina i muzyki, tworzy piękne zdjęcia do kampanii reklamowych, a także sesje okładkowe dla największych magazynów. Na co dzień, na swoim profilu na Instagramie przypomina o codziennych dobrych gestach oraz szerzeniu dobrej energii #projektmiłość.
Jako była księgowa udowadnia, że jeśli bardzo się chce można spełnić swoje marzenia, nieważne jak bardzo nierealne się wydają.

Krystyna Łuczak Surówka, Pani od designu - historyk oraz krytyk designu. Jedna z najbardziej cenionych w Polsce ekspertek od wzornictwa, kolekcjonerka designu XX wieku. Absolwentka Instytutu Historii Sztuki Uniwersytetu Jagiellońskiego, gdzie jako pierwsza w historii wydziału obroniła pracę magisterską, a następnie doktorską, z historii polskiego wzornictwa.
Mówi, że dzięki swojej pasji, wiarze w marzenia oraz przede wszystkim w siebie „od dwóch dekad wykonuje zawód, który w Polsce nie istnieje”.

Maja Sablewska - polska menedżerka muzyczna, doradca wizerunkowy, a także osobowość telewizyjna; prowadzi programy telewizyjne: „Sablewskiej sposób na modę”, „Sablewskiej sposób na…” oraz „ SOS: Sablewska od stylu”. Bohaterkom swoich programów pomaga odnaleźć swój styl, przywraca wiarę w siebie oraz w swoje możliwości. Udowadnia, że każda z nich ma niezwykłą siłę i że każda kobieta może być szczęśliwa i spełniona.

4.       16.45-17.15 – Wielkie wyjścia gwiazd na czerwony dywan

Prelegenci: Magdalena Pieczonka,  Natalia Hołownia, Anna Karwan

 • Czynniki wpływające na osiągniecie „sukcesu” na czerwonym dywanie
 • Jak wyglądają przygotowania do wyjścia na czerwony dywan, gale, ważne wydarzenia
 • Czym charakteryzuje się stylizacja/makijaż na czerwony dywan
 • Jak podkreślić swoje atuty na co dzień
 • Czym kierować się przy doborze stylizacji/makijażu

Magdalena Pieczonka  - jedna z najbardziej znanych makijażystek w Polsce. Prowadzi swój profil na Instagramie oraz kanał Youtube, gdzie dzieli się ze swoimi obserwatorami tutorialami oraz tajnikami doskonałego makijażu. Stworzyła autorską serie produktów do makijażu, prowadzi również warsztaty. Przede wszystkim jednak na stałe współpracuje z gwiazdami tworząc makijaże na czerwony dywan.

Natalia Hołownia - redaktor prowadząca Gala.pl, autorka książek: „Modna Polka” oraz „Jak być paryżanką w Polsce”, w których w zabawny sposób porusza kwestie stylu, a także rozmawia z wyjątkowymi kobietami, które niewątpliwie mają w sobie to „coś”. Często zapraszana jest do mediów, jako ekspertka od mediów, show-biznesu, mody i stylu.

Anna Karwan - polska piosenkarka, kompozytorka, autorka tekstów; w 2019 roku wydała swój debiutancki album, na scenie muzycznej obecna jest jednak od kilkunastu lat, z powodzeniem grając koncerty w Polsce i za granicą.
Na panelu opowie jak wyglądają jej przygotowania na wielkie wyjście na czerwony dywan.