Fenomenalny początek sezonu w wykonaniu Lewandowskiego

Kapitan reprezentacji Polski zanotował świetny początek sezonu. Lewandowski w pierwszej kolejce zdobył dwie bramki w zremisowanym 2:2 przez Bayern spotkaniu z Herthą Berlin, zaś później zanotował hat-tricka w ostatnim, sobotnim meczu przeciwko Schalke. Bundesliga przyznała mu nawet tytuł najlepszego gracza kolejki!

Pięć bramek w dwóch kolejkach. Taka sztuka udała się Robertowi Lewandowskiemu dopiero teraz. Polski napastnik rozpoczął strzelanie w meczu DFB Pokal z Energie Cottbus, zaś później rozegrał świetne spotkania z Herthą i Schalkę. To jego dziewiąty hat-trick w Bundeslidze, przez co wkracza na jeszcze wyższy poziom - napisała na swojej oficjalnej stronie Bundesliga.

Nie tylko Bundesliga jest zachwycona wyczynami naszego napastnika. Pod wrażeniem gry Roberta Lewandowskiego był także nowy nabytek Barcelony, Philippe Coutinho. 

- Dopiero rozpocząłem treningi w Bayernie i widziałem próbkę jego umiejętności. Minęło zaledwie kilka dni, a on popisał się hat trickiem w Bundeslidze. Jest niesamowity! - powiedział Brazylijczyk.

Co ciekawe, wyśmienity sobotni mecz wcale nie zmęczył Roberta Lewandowskiego. 31-latek wybiegł w podstawowym składzie na niedziele spotkanie z fanklubem Bayernu, Vilshofen Rott Weiss. Coś mamy wrażenie, że nasz kapitan jest jak wino - im starszy, tym lepszy!