Choć 22-letni Dylan Brosnan nie należy do tych osób, które zalewają media społecznościowe masą postów, to pomimo młodego wieku może on pochwalić się już pewnymi sukcesami. Syn byłego Jamesa Bonda i dziennikarki Keely Shaye Smith wszedł do świata mody w 2015 roku, stając się jedną z twarzy kampanii Saint Laurent na wiosnę/lato 2015 podczas ery, gdy firmie przewodził Hedi Slimane.

Dylan powiedział w jednym z wywiadów, że odkryła go fotografka Slimane’a na jednej z plaż Malibu, gdzie mieszka z rodzicami. Nic w tym dziwnego – jego delikatna uroda, piegi i długie włosy bez wątpienia dobrze wpisywały się w to, jakich modelów generalnie szukał do swoich pokazów Slimane. „Nigdy bym nie pomyślał, że ktokolwiek chciałby mnie jako swojego modela. Myślałem, że trzeba być dobrze zbudowanym” – przyznał.

ZOBACZ TEŻ: Polski model pojawił się na okładce „Vogue’a”. Kim jest Staś Zienkiewicz?

Od tamtej pory chłopakiem reprezentowanym przez agencję IMG Models szybko zainteresowały się największe domy mody – współpracował chociażby z Burberry. Rok później pojawił się już na wybiegu. To wszystko nie przeszkadzało mu w tamtym czasie studiować filmoznawstwo w Kalifornii.

Później brał udział m.in. w pokazie kolekcji Dolce & Gabbana na wiosna/lato 2018, Erdem x H&M oraz Moschino na wiosna/lato 2020. Jednak Dylan nie poprzestał na modelingu, bowiem założył własną grupę muzyczną o nazwie Raspberry Blonde i nakręcił kilka filmów krótkometrażowych. Co ciekawe, również jego młodszy brat, Paris, poszedł w jego ślady, bowiem dołączył do agencji Next Models w 2017 roku. Najwidoczniej w rodzinie Brosnanów moda ma spore znaczenie. Jedno jest pewne – o Dylanie usłyszymy jeszcze nie raz.

Zdjęcia Dylana Brosnana ze światowych wybiegów mody znajdziecie w naszej GALERII>>>