Idealne przełamanie

Znacie to uczucie, gdy zaplanowaliście całą swoją stylizację na kolejny dzień, ale brakuje wam elementu, który przełamałby stonowany zestaw? Choć to może wydawać się śmieszne, idealnie w takiej roli sprawdzają się piłkarskie koszulki. Trykoty największych klubów coraz częściej pojawiają się na modowych wybiegach, a wszystko za sprawą naprawdę dobrych projektów, ciekawych wzorów i uniwersalnych rozmiarów. Co ważne, w ostatnich latach wiele marek odchodzi od stricte sportowych projektów i tworzy dużo bardziej uniwersalne produkty. 

Wiele więcej nie potrzeba

Koszulka piłkarska ma jeszcze jedną zaletę – sama w sobie może być kluczowym elementem stroju. Jeśli chcecie osiągnąć odpowiedni efekt i nie stworzyć stylizacji, która będzie zbyt krzykliwa, polecamy dobrać do koszulki stonowane elementy i skupić się na podkreśleniu znajdującego się na niej wzoru. Ciekawym pomysłem jest zestawienie piłkarskich koszulek z popularnymi sportowymi nerkami i męską biżuterią. To pozwoli osiągnąć przykuwający uwagę retro styl. 

Powrót klasyki

Projektanci piłkarskich trykotów w końcu usłyszeli nostalgiczne krzyki piłkarskich fanów i zgodnie z trendem całej modowej branży powrócili do klasyki. W każdym kolejnym sezonie pojawia się coraz więcej piłkarskich koszulek nawiązujących stylem do lat 80. i 90. Co więcej, największe sportowe brandy od kilku lat wypuszczają też specjalne edycje koszulek, które są tworzone specjalnie po to, by pojawiać się na modowych wybiegach. To idealne wyjście dla wszystkich, którzy chcieliby spróbować stylizacji z trykotem, a nie potrafią wykorzystać podstawowego wzoru koszulek. W takim przypadku wystarczą proste spodnie w stonowanej barwie i longsleeve utrzymany w barwie koszulki.