Świąteczny sweter męski– zimowy hit Gucci

Wełniany sweter Gucci z wieloma elementami inspirowanymi świętami Bożego Narodzenia to rzecz w sam raz na zbliżające się wielkimi krokami wydarzenie. Zaprojektowany przez Alessandro Michele zawiera mieszankę charakterystycznych motywów Gucci, dzianinowych wzorów i sezonowych kolorów, takich jak niebieski, czerwony, złoty i biały. U góry, na środku i prążkowanych rękawach swetra widzimy charakterystyczny wzór GG w kolorze czerwonym i złotym wpleciony w jednolitą niebieską wełnę.

Oprócz typowego dla dzisiejszej mody, ostentacyjnego brandingu, sweter posiada także bardziej tradycyjne części wykonane z poziomych i ukośnych pasków, a także małe wzory w kształcie litery V. Dopełnieniem całości jest segment „Gucci Band” w kolorze białym z czerwonymi napisami i detalami.

ZOBACZ TEŻ: Moda męska: Gucci na sezon wiosna/lato 2020 [GALERIA]

Zgodnie z tradycją świątecznych swetrów, wzór owija całe ubranie, a dla klasycznego akcentu Gucci wykończyło ramiona trzema białymi guzikami. Całość bez wątpienia oddaje kolorową i przy tym ujmująco ekscentryczną wizję Michele. Choć ten żakardowy sweter prezentuje się tak dobrze, że wiele osób ucieszyłoby się z takiego prezentu pod choinką, to jednak jego cena nie należy do przystępnych. Chociażby na tej stronie kupicie go za 880 funtów, co na nasze daje 4400 zł.

Świąteczny sweter męski – jaki jest modny w tym roku?

Świąteczne swetry męskie to dość ciekawy odłam mody męskiej. Choć sweter Gucci wyróżnia się oryginalnymi detalami, to twórcy nie zapomnieli też, że cały urok tego elementu tkwi w świadomie kiczowatej estetyce. Nie o powagę i high fashion tu chodzi, a o coś lekkiego z charakteru.

Ubierając taki sweter mężczyzna udowadnia w końcu, że nie tylko ma poczucie humoru, ale także nie boi się bardziej nietypowych stylizacji. Świąteczne swetry z roku na rok prezentują generalnie ten sam styl – muszą być kolorowe i mieć jakiś motyw związany chociażby z gwiazdką czy świętym mikołajem. Jednak wbrew pozorom tego typu swetry oferują wiele opcji, bowiem na rynku znajdziemy też takie, które mieszają świąteczne motywy z popkulturowymi akcentami – można np. nabyć ubranie z Deadpoolem.

Świąteczny sweter męski – gdzie taki kupisz?

Świąteczny sweter męski to jeden z częstszych prezentów, jaki kobieta kupuje dla swojego partnera, brata czy taty. Nie powinno to nikogo dziwić. Taki kolorowy sweter może być jednym z tych elementów, które wzbogacą rodziną atmosferę przy stole. Przede wszystkim jest to też wyjątkowy prezent, bowiem ubieramy go przeważnie na specjalne okazje. Jeśli jednak nie chcecie wydać dużej sumy na świąteczny sweter od Gucci, to zawsze można postawić na coś tańszego i trochę bardziej humorystycznego w tonie. Do wyboru jest chociażby wersja ze wspomnianym wyżej Deadpoolem, Darth Vaderem z „Gwiezdnych wojen” czy Rickiem z serialu „Rick i Morty”. Poniżej znajdziecie parę propozycji: