Swetry świąteczne są bez wątpienia bardzo specyficznym elementem garderoby. Część osób uznaje je za nieco kiczowate, jednak dopuszcza ich noszenie w grudniu i styczniu. Większość z nas odbiera takie swetry jednak pozytywnie. Zabawne nadruki czy hafty potrafią nieraz rozśmieszyć, wprawić w dobry nastrój, no i co najważniejsze – dzięki nim poczujemy klimat świąt na długo przed pierwszą gwiazdką!

Najpopularniejsze motywy na swetrach świątecznych dla facetów to norweskie wzory, choinki, bałwany, bombki czy postać renifera, a ostatnio także narciarze i skoczkowie narciarscy! Często nie brakuje na nich także motywów kojarzonych z zimowym krajobrazem i śniegiem: reniferami, niedźwiedziami polarnymi czy pingwinami. Wśród sklepowych propozycji wielu polskich marek można znaleźć także swetry męskie świąteczne powiększające brzuch, by wyglądać jak święty Mikołaj. Ten motyw nie wydaje nam się jednak specjalnie atrakcyjny. W końcu o trzymaniu formy nie należy zapominać także w Boże Narodzenie!

Świąteczne swetry męskie - gdzie kupić?

Świąteczne swetry to przy okazji także doskonały pomysł na prezent. I choć wielu facetów się pewnie do tego nie przyzna, większość z nich, niezależnie od wieku, uwielbia ubrania z zabawnymi zdobieniami. Gdzie zatem kupisz ciepłe, bogato zdobione świąteczne męskie swetry? Przejrzeliśmy dla Ciebie oferty takich sklepów jak Reserved, Zara, Medicine, H&M, Cropp, House Bershka i Pull&Bear i wybraliśmy najciekawsze. Zamówione on-line mogą nie zdążyć przyjść przed Wigilią. Dlatego na ostatniej prostej przed Bożym Narodzeniem polecamy się, nomen omen, wybrać po nie do sklepu.