Kooperacje Supreme x The North Face trwale zaznaczyły swoją obecność na rynku. Kapsuła na wiosnę-lato 2019 jest kontynuacją poprzednich, sukcesywnie prowadzonych współprac. Po kwietniowej kolekcji, w której skład wchodziły metaliczne parki, czapki i nerki oraz październikowej - ze skórzanymi okryciami wierzchnimi - mistrz odzieży narciarskiej serwuje reinterpretację swoich najbardziej rozpoznawalnych kurtek. A to wszystko w wykonaniu streetwearowego giganta - marki Supreme.

Supreme x The North Face: Co w kolekcji?

W najnowszej hybrydowej kolekcji Supreme x The North Face znajdziemy kultowe puchówki TNF z wystemplowanym logo, nylonowe wodoodporne spodnie i polarowe kurtki. Kapsuła zawiera także dodatki takie jak torby, organizery podróżne, czapki z daszkiem, kapelusze oraz koce z polaru. Tym razem Supreme i TNF postawili na 5 mocnych kolorów: czarny, turkusowy, czerwony, fioletowy i żółty. To one stanowią bazę całej kolekcji, a każda rzecz występuje we wszystkich kolorach. Nie będziesz miał zatem najmniejszego problemu ze sparowaniem total looku w jednym, wybranym przez Ciebie kolorze.

Kolekcja Supreme x The North Face debiutuje już dzisiaj i trafia do sprzedaży na stronie internetowej marki Supreme oraz w jej butikach w Nowym Jorku, Los Angeles, Londynie i Paryżu. Premiera w Japonii przewidywana jest zaś na 30 marca.

Zdjęcia z najnowszej kapsułowej kolekcji Supreme x The North Face znajdziesz jak zawsze w naszej GALERII--->