Gdzie spotkacie najlepiej ubranych mężczyzn? Odpowiedź jest prosta - we Florencji. Szczególnie na początku stycznia, kiedy odbywają się tam jesienno-zimowe targi mody męskiej Firenze Pitti Uomo. Dzięki temu już na początku każdego roku dowiadujemy się, co powinno znaleźć się w naszych szafach za dobre 12 miesięcy!

Co to są targi Firenze Pitti Uomo?

Firenze Pitti Uomo to największe, najbardziej wpływowe i prestiżowe targi mody męskiej we Włoszech i na świecie. Odbywają się dwa razy do roku – zimą i na wiosnę. Pokazują, w którym kierunku idzie moda męska w kolejnym sezonie. To nie tylko miejsce, gdzie nawiązywane są kontakty handlowe, a firmy produkujące odzież czy akcesoria wystawiają swoje stoiska na targach, ale przede wszystkim jest to wielki festiwal mody męskiej. To wszystko, co najważniejsze, dzieje się wtedy właśnie na ulicach Florencji. Nie inaczej było i w tym roku.

Firenze Pitti Uomo 2019/2020 - męskie stylizacje

To właśnie na kończących się targach Firenze Pitti Uomo 2019/2020 mogliśmy podziwiać facetów, którymi sami chcielibyśmy być. Przynajmniej jeśli chodzi o styl. Og kilku lat w modzie są kamelowe płaszcz, kapelusze, efektowne kożuchy i świetnie skrojone garnitury w stylu włoskim. W tym roku prym wiodły też trencze we wzór kartki, wełniane czapy, ramoneski z naszywkami oraz szaliki w rozmiarze XXL. Jak to wszystko ze sobą połączyć? To potrfią tylko oni!

Firenze Pitti Uomo 2019/2020 - GALERIA

Najlepsze męskie stylizacje z targów Firenze Pitti Uomo na sezon jesień-zima 2019/2020 znajdziecie w naszej GALERII--->