Do tej pory wpadałyśmy do Stradivariusa po parki khaki, oversize'owe denimowe kurtki i bawełniane t-shirty. Teraz zakupy będą tam mogli zrobić także mężczyźni. Marka, należąca do Grupy Inditex, dziś wystartowała z linią Stradivarius Man. Co prawda, jeszcze nie powstał w Polsce butik stacjonarny dedykowany tej kolekcji, ale już teraz można obejrzeć, jak będzie wyglądało jego wnętrze, a ubrania zamówić online. Zapisując się przez najbliższe kilka dni do Newslettera otrzyma się nawet dwudziestoprocentowy rabat na zakupy.

Stradivarius Man - wnętrze sklepu

Linia Stradivarius Man składa się przede wszystkim z basicowych ubrań - zamszowych ramonesek, bluz, bawełnianych t-shirtów i denimowych koszul. Widać, że projektanci hiszpańskiej sieciówki, ostrożnie podeszli zarówno do fasonów jak i palety barwnej kolekcji - zbudowali ją z tonów szarości, khaki, bieli i błękitu. Niektóre modele ozdobili napisami, a koszulki - subtelnymi kolażowymi printami. Wszystko w duchu normcore.

"Pierwsza kolekcja Stradivarius Man została stworzona dla tych, którzy lubią modę i szukają sposobów wykorzystania jej, aby wyrazić swoją osobowość i styl, bez utraty poczucia komfortu. Odważny, inteligentny, wysportowany i żądny przygód to cztery cechy, które najlepiej określają charakter mężczyzny Stradivarius Man" - czytamy w informacji prasowej.

Twarzą sesji wizerunkowej Stradivarius Man został brytyjski model George Alsford. Zobaczcie lookbook z jego udziałem!

Stradivarius Man - GALERIA>>