Spotkanie z Pasją z Łukaszem Fabiańskim

Poza Łukaszem Fabiańskim, bramkarzem West Ham United i Reprezentacji Polsk, gośćmi kolejnego wieczoru z cyklu Spotkania z Pasją, zorganizowanego przez ELLE MAN we współpracy z marką Vistula, byli dziennikarz sportowy Tomasz Smokowski, wieloletni kucharz Reprezentacji Polski Robert Sowa i Przemysław Świercz - kapitan drużyny Ampfutbol. Jak na prawdziwych fanów piłki nożnej przystało, panowie rozmawiali o niej z prawdziwą i niekłamaną pasją. Wszyscy zgodnie przyznali, że football to sport niezwykły, nieprzewidywalny i dostarczający nieopisanego mnóstwa emocji. Dyscyplina ta jest szczególnie ważna dla Przemysława Świercza, który podczas Spotkania z Pasją przyznał, że to właśnie piłka nożna nadaje rytm jego życiu. Ale czy w życiu reszty naszych gości odgrywa jakkolwiek mniejsza rolę?

CZYTAJ TEŻ: Vistula oraz PROSTO: Tak świętowaliśmy premierę kolekcji [GALERIA]

Spotkanie z Pasją - łączy nas piłka

Fabiański, Smokowski, Świercz i Sowa podczas rozmowy moderowanej przez Oliviera Janiaka wiele czasu poświęcili na rozważania o tym, jak ważna jest zgrana drużyna: zarówno ta na boisku, w kuchni i w redakcji, jak i ta domowa, czyli rodzina. Każdy z naszych bohaterów przyznał też, że w ciągu swojej kariery zawodowej wielokrotnie musiał radzić sobie z poczuciem olbrzymiej odpowiedzialność. Tomasz Smokowski przypomniał, że w pewnym momencie zarządzał ponad setką ludzi. Robert Sowa był kucharzem naszych piłkarzy i odpowiadał za ich dietę. Przemysław Świercz cały czas jest kapitanem drużyny - ma za zadanie prowadzić swój zespół i go motywować, a Łukasz Fabiański to nasz bramkarz - skarb narodowy, czyli ostatni obrońca. Często to właśnie od niego zależy ostateczny wynik meczu. Jak sobie radzić z takim obciążeniem? 

- Napastnik może popełnić błąd przy próbie odbioru i to mu zostanie wybaczone. Ale Łukasz już nie - to na nim pojawi się łatka winowajcy, bramkarza, który popełnił błąd. - powiedział Tomasz Smokowski.

Łukasz Fabiański przejął jednak tę piłkę i opowiedział, za co mimo wszystko kocha stadionowy sport:

- Za co najbardziej cenię sobie piłkę nożną? Z pewnością za ten „zapach” szatni, to, że jest w niej niepowtarzalna atmosfera i razem z innymi piłkarzami tworzę drugą rodzinę.

Spotkanie z Pasją - dobry partner to podstawa

Kameralna scena w warszawskiej restauracji Mokolove aż kipiała od pasją. Co do tego nie mamy wątpliwości. W końcu dobór naszych gości nie był przypadkowy. Tak samo z resztą jak wybór partnerów wydarzenia, bez których nie bylibyśmy w stanie go zorganizować. Tym bardziej nisko kłaniamy się marce Vistula, restauracji Mokolove, marce zegarków i biżuterii męskiej Aztorin oraz producentowi wody kokosowej Coconaut, którą częstowaliśmy gości naszego wydarzenia. Spotkania z Wami to prawdziwa przyjemność! Do zobaczenia na kolejnym Spotkaniu z Pasją!

Fotorelację ze Spotkania z Pasją z Łukaszem Fabiańskim znajdziecie w naszej GALERII>>>