Podczas przyszłorocznego SnowFest Festival 2020 po raz kolejny będziemy mieli okazję przekonać się, że białe szaleństwo, zimowe aktywności oraz sportowa rywalizacja doskonale uzupełniają się i miksują z nowoczesną, wysoce energetyczną klubową muzyką najwyższej próby, wywołującą równie wielkie emocje i radość jak szusowanie na stoku. Gości SnowFest Festival 2020 do tańca porwie czołówka najbardziej uznanych i rozchwytywanych artystów z Polski i zagranicy. Występy odbędą się na kilku festiwalowych scenach.

Do grona wykonawców, którzy wystąpią na festiwalu już pod koniec lutego, dołącza jeden z czołowych przedstawicieli francuskiej muzyki elektronicznej – Vitalic oraz reprezentant rapu z najwyższej półki – Sokół​. Kto jeszcze pojawi się na festiwalu? Listę artystów, którzy wystąpią na SnowFest Festival 2020 znajdziesz w naszej GALERII>>>

Przedstawiona przez nas lista to jednak nie wszystko, co organizatorzy przygotowali w ramach 7. edycji festiwalu SnowFest. Oprócz ekscytujących zawodów sportowych oraz bogatej bazy gastronomicznej (zlot food-trucków), w Szczyrku będzie czekało na Was także kilka innych niespodzianek i atrakcji.

7. edycji festiwalu SnowFest odbędzie się w Szczyrku w dniach 28 i 29 lutego 2020. Bilety na festiwalu kupisz na jego stronie. ELLEMAN.pl objął wydarzenie swoim patronatem, a więc widzimy się na miejscu!