Organizatorzy SnowFest niedawno ogłosili, że na przyszłorocznej edycji festiwalu pojawi się m.in. Ghostface Killah – posiadacz jednego z najbardziej rozpoznawalnych głosów w światowym hip-hopie, drum’n’bassowy geniusz z Brighton ukrywający się pod pseudonimem Friction, duet Catz ‘n Dogz – polski house’owy towar eksportowy, młody raper Jan-Rapowanie, a także Calyx & Teebee i LX One, którzy serwują podczas swoich występów dubstepowo-drum’n’bassową petardę o gigantycznym zasięgu. Żeby dodatkowo zmotywować do wyprawy do Szczyrku, organizatorzy przygotowali kolejne ogłoszenia i atrakcje, które wywołają pomruk podziwu nawet u największych zimosceptyków. Kto znalazł się na tej liście?

SnowFest 2019 - co, gdzie, kiedy?

Do grona artystów, którzy wystąpią na SnowFest dołączyły legendy światowej elektroniki – Booka Shade, belgijski DJ i producent, którego występy zbierają wysokie noty na całym świecie – Alix Perez, Mc CONRAD, ROS addiction i Wilkinson z frakcji drum’n’bassu najwyższej próby i zespół Łąki Łan przybywający na SnowFest wprost z równoległej galaktyki. Występom muzycznym będą towarzyszyć zawody freestylowe, podczas których publiczność przekona się, że grawitacja to sprawa umowna i że kto nie ryzykuje, ten nie pije szampana. Najlepsi riderzy powalczą o dozgonne uwielbienie publiczności i nagrody, którymi będą się chwalić swoim wnukom.

CZYTAJ TEŻ: Najważniejsze wydarzenia sportowe w 2019 roku

Przepis na SnowFest od kilku lat jest niezmienny i opiera się na trzech sprawdzonych składnikach: Szczyrku, gwiazdach ze światowego topu i zawodach z udziałem wybitnych riderów. Tym, którzy odkładają wszystko na później i planują kupić bilet w ostatniej chwili radzimy jednak się pospieszyć – pule „Early Bird” i „Early Regular” już się wyprzedały!

SnowFest 2019 - bilety, gdzie kupić?

I pula – wyprzedana

II pula – wyprzedana

III pula – 160 zł (od 1.11 do 31.12 lub do wyczerpania puli)

IV pula – 180 zł (od 1.02 do 7.02 lub do wyczerpania puli)

Bilety kupisz na stronie: snowfest.pl

SnowFest 2019 - artyści

Sylwetki poszczególnych artystów, którzy zawitają na SnowFest 2019 znajdziesz na kolejnych stronach. Dla których z nich warto na początku przyszłego roku pojechać do Szczyrku

SnowFest 2019 – artyści: CATZ `N DOGZ

Trudno dziś wyobrazić sobie rodzimą house’ową scenę bez ich obecności. Pod angielską nazwą najpopularniejszych zwierząt domowych kryją się przyjaciele ze Szczecina – Grzegorz Demiańczuk i Wojciech Tarańczuk. Występowali już na całym świecie – w Brazylii, Chorwacji, Izraelu, Japonii, Meksyku, USA, Rumunii, a nawet w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Byli na okładkach magazynów Mixmag i hiszpańskiego DJ Mag. Znaleźli się w elitarnym zestawieniu Top 100 przygotowanym przez Resident Advisor, a DJ Mag uwzględnił ich album Basic Colour Theory w zestawieniu 10 najlepszych płyt 2015 r. Catz ‘n dogz nie potrafią usiedzieć w spokoju – organizują festiwal Wooded, mają swój własny label Pets Recordings i sub-label Step Recordings, które razem wydają ponad 50 artystów. Chętnie remiksują – przemontowali m.in. utwory Basement Jaxx, Kings of Leon czy Friendly Fires. W czerwcu ukazał się The Feelings Factory – najnowszy album duetu wydany przez legendarną wytwórnię Dirtybird z San Francisco.

Sylwetki kolejnych artystów znajdziecie na kolejnych stronach: