Słuchawki nauszne – rozwiązanie do pracy w domu

Jeśli uda wam się dobrze dobrać słuchawki nauszne, szybko mogę one stać się waszym ulubionym gadżetem. Gadżet ten nie tylko sprawdzi się jako podstawa internetowych i telefonicznych rozmów służbowych, ale też pozwoli cieszyć się najwyższej jakości muzyką. Przewagą słuchawek nausznych nad innymi modelami jest lepsze tłumienie dźwięków otoczenia. Bardzo ważne jest, by wybierając słuchawki nauszne odpowiednio dobrać nauszniki. Zbyt małe lub za duże będą powodowały ból małżowin usznych przy dłuższym słuchaniu muzyki lub rozmawianiu. 

Słuchawki przewodowe – plusy i minusy

Najuważniej obserwujący technologiczne nowinki mogą uznać, że przewodowe słuchawki na zawsze odeszły już do lamusa. Nic bardziej mylnego! Kablowe słuchawki wciąż znajdują wielu fanów. Różnica polega jednak na tym, że coraz częściej spotykamy słuchawki połączone kablem ze sobą, ale opierające połączenie ze smartfonem lub komputerem na łączności bezprzewodowej. Takie rozwiązanie jest szczególnie wygodne dla zapominalskich. Połączone słuchawki trudniej zgubić, a pomiędzy sesjami słuchania można przewiesić je przez szyję. 

Słuchawki bezprzewodowe – wolność przede wszystkim 

Słuchawki bezprzewodowe biją ostatnio rekordy popularności. Na ich korzyść przemawia przede wszystkim wygoda użytkowania. W przypadku wielu modeli wystarczy wyjąć słuchawki z etui, by te automatycznie połączyły się ze smartfonem lub laptopem. Jednak ich największa zaleta polega na braku jakichkolwiek kabli, co powoduje, że świetnie sprawdzą się jako słuchawki dla osób aktywnie fizycznych. Koniec z plączącymi się podczas biegania kablami! Pamiętajcie, żeby wybierając słuchawki zwrócić uwagę na konstrukcję etui i wbudowany mikrofon. Pierwsza cecha pozwoli wybrać model z etui pozwalającym na awaryjne ładowanie słuchawek, a druga ułatwi codzienne rozmowy przez telefon. 

CZYTAJ: PlayStation 5. Sony zaprezentowało wygląd nowego kontrolera DualSense!

ZOBACZ TEŻ: Jeśli powracać na salony, to tylko w takim stylu. Oto nowe Motorole Edge i Edge+

ELLE MAN POLECA: Netflix Party to hit internetu. Wtyczka do przeglądarki pozwala na seanse ze znajomymi podczas domowej izolacji